پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: انتقاد شدید دریماند گرین از رفتار با بازیکنان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1399/11/29 10:47
انتقاد شدید دریماند گرین از رفتار با بازیکنان


انتقاد شدید دریماند گرین از رفتار با بازیکنان

بازیکن گلدن استیت از رفتار دوگانه در مقابل بازیکنان و باشگاه‌ها انتقاد کرد.


به گزارش ۳ ثانیه؛ آخرین اخبار NBA را در این صفحه دنبال کنید:

آمار مشابه استف کری با سالی که MVP  شداستف کری ستاره گلدن استیت به طور میانگین ۱. ۳۰ امتیاز، ۲. ۲۰ فیلد گل و ۹. ۶۶درصد آمار شوت د راین فصل داشته که با سال ۲۰۱۵-۱۶ یکی است. کری در آن سال، ارزشمندترین بازیکن لیگ شد.انتقاد گرین از رفتار دوگانه
دریماند گرین بازیکن گلدن استیت از رفتار تیم‌ها در فرصت نقل و انتقالات انتقاد کرد. در روزهای اخیر تیم کلیولند اعلام کرد که آندره دراموند تا زمان انتقال به یک تیم دیگر برای کلیولند بازی نمی‌کند. گرین با اشاره به این موضوع گفت: «دوست دارم درباره چیزی صحبت کنم که واقعا من را آزار می‌دهد. دراموند با لباس بیرون به سالن می‌آید، چون تیمش می‌خواهد او را به تیم دیگری منتقل کند. این مزخرف است.»
گرین با اشاره به جنجال انتقال جیمز هاردن از هیوستون به بروکلین ادامه داد: «وقتی جیمز هاردن درخواست انتقال به تیم دیگری را داد، همه او را تخریب کردند. به عنوان بازیکن اگر درخواست انتقال کنید، شما بدترین آدم دنیا هستید، ولی تیم می‌تواند بگوید که بازیکن را منتقل می‌کند. بازیکن هم باید روی فرم بماند و حرفه‌‌ای رفتار کند، وگرنه به مشکل می‌خورد.»
دریماند تاکید کرد: «لیگ بالاخره باید در جایی از بازیکنان در مقابل چنین خفتی حمایت کند.»حمایت دوین وید از گرین
وید ستاره سابق میامی هیت در حمایت از صحبت‌های دریماند گرین درباره رفتار مقابل بازیکنان گفت: «کاملا موافقم که استاندارد دوگانه‌‌ای در مقابل رفتار بازیکنان و باشگاه‌ها وجود دارد. افراد زیادی را می‌شناسم که می‌گویند شما پول زیادی می‌گیرید، اهمیتی ندارد. در حالی که بیشتر بازیکنان در لیگ ما خانواده دارند.»
وید ادامه داد: «گاهی به بازیکنان می‌گویند که به جایی منتقل نمی‌شوید و بعد این اتفاق می‌افتد. برخی بازیکنان از طریق رسانه‌ها متوجه می‌شوند. داستان‌هایی از بازیکنان شنیده‌‌ام که در پمپ بنزین بودند و کسی به آنها گفته که به فلان تیم منتقل شده ای.»

بروکلین نیروی دفاعی جذب کرد
تیم بروکلین نتس برای تقویت دفاع تیم، آندره رابرسون را جذب کرد. رابرسون که هفت سال در اوکلاهاما بازی می‌کرد، در تیم دوم دفاعی سال ۲۰۱۷ قرار گرفته بود.

 
بازگشت به صفحه اخبار