پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: نیمه نهایی جذاب در سال کرونا
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1399/11/29 18:59
نیمه نهایی جذاب در سال کرونا


نیمه نهایی جذاب در سال کرونا

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان با قدرت متوازن تیم‌ها از فردا آغاز می‌شود.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مهرام - نفت آبادان و گروه بهمن - نارسینای تهران در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بانوان با هم رقابت می‌کنند. هر تیمی که دو برد از مسابقات فردا و هفته بعد به دست آورد، به فینال لیگ امسال صعود می‌کند.
لیگ برتر بسکتبال بانوان هم فصل قبل مانند لیگ برتر آقایان ناتمام ماند. تیم گروه بهمن پارسال با توجه به یک برد در فینال به عنوان قهرمان مسابقات معرفی شد.
تیم‌های لیگ برتری امسال امیدوارند که شرایط کرونا به آنها اجازه دهد که لیگ را به سلامت تا پایان ببرند.
نفت آبدیده شد و به مهرام رسید

تیم نفت آبادان که از گروه کمتر رقابتی به مرحله پلی آف رسیده بود، در این مرحله از سد حریف سختی مانند نامی نو اصفهان گذشت و حالا رقابت سختتری هم با مهرام خواهد داشت که رده بالاتری در مرحله مقدماتی داشت.
در حالی که آبادان سه مسابقه سخت را در پلی آف پشت سر گذاشت، مهرام در مقابل با تنها یک مسابقه مقابل گرگان از پلی آف عبور کرد و در واقع به اندازه نفت آبادان در هفته‌های گذشته رقابت نداشت.
نفت آبادان از مرحله پلی آف یک بازیکن خارجی به ترکیب خود اضافه کرد و مهرام علاوه بر مربی خارجی، دو بازیکن خارجی در ترکیب دارد.
نارسینا-گروه بهمن، کاملا برابر
تیم‌های نارسینا و گروه بهمن هر کدام دو بازیکن خارجی و یک بازیکن تبعه ایران دارند. بازیکنان ایرانی دو تیم هم تقریبا برابرند و هر دو تیم با دو مسابقه از مرحله پلی آف به نیمه نهایی رسیدند.
حریف گروه بهمن در مرحله پلی آف سختتر از نارسینا بود. گروه بهمن با دو برد مقابل قزوین به نیمه نهایی رسید و نارسینا با دو برد مقابل سپهرداد به این مرحله صعود کرد.
برنامه مسابقات فردا به این شرح است:
پنجشنبه ۳۰ بهمن

ساعت ۱۱:۰۰
نارسینا تهران-گروه بهمن تهران
ساعت ۱۴:۰۰
مهرام تهران-پالایش نفت آبادان

 

منبع عکس: فدراسیون بسکتبال


بازگشت به صفحه اخبار