پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: تینا عیسائیان: بین بازیکنان داخلی و خارجی تعادل برقرار است
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1399/12/03 11:29
تینا عیسائیان: بین بازیکنان داخلی و خارجی تعادل برقرار است


تینا عیسائیان: بین بازیکنان داخلی و خارجی تعادل برقرار است

ستاره تیم بسکتبال بانوان مهرام گفت: بازیکنان ایرانی هم در تیم‌ها تاثیرگذارند و به نظرم بین بازیکنان داخلی و خارجی تعادل برقرار است.


به گزارش ۳ ثانیه؛ تینا عیسائیان بازیکن باتجربه تیم بسکتبال مهرام تهران با تاکید بر تاثیر بازیکنان داخلی در تیم‌ها گفت: به نظرم بازیکنان خارجی با آمدن خود به ایرانی‌ها کمک کرده‌‌اند؛ اما بازیکنان ایرانی هم خیلی خوب هستند و اینطور نیست که فقط بازیکنان خارجی تاثیرگذار باشند. ما بازیکنان ایرانی در تیم‌ها زحمت می‌کشیم و تعادلی بین بازیکنان داخلی و خارجی به خصوص در تیم ما وجود دارد.
او درباره تنش در بازی اول نیمه نهایی مقابل نفت آبادان گفت: بازی که حساس می‌شود، اعتراضات به داوری هم پیش می‌آید. من بیشتر می‌خواستم بازیکنان تیم را ساکت نگه دارم. خودم در کوارتر اول سه خطایی شدم، بعد از آن با کنترل بازی کردم و تا آخر در بازی ماندم.
بازیکن مهرام تهران درباره آیا ترائوره بازیکن جدید نفت آبادان افزود: ترائوره بازیکن خوب و آرامی است. احساس می‌کنم که هنوز به طور کامل با نفت هماهنگ نشده است، چون کمی طول می‌کشد تا بازیکنان خارجی با تیم‌ها هماهنگ شوند.
عیسائیان در پاسخ به اینکه نفت آبادان مقابل نامی نو هم یک بازی شکست خورد و بعد در دو بازی برنده شد، تاکید کرد: فکر می‌کنم که ما نفت را در بازی دوم هم با اختلاف می‌بریم.


بازگشت به صفحه اخبار