پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: آخرین اخبار روز NBA
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1399/12/05 11:05
آخرین اخبار روز NBA


آخرین اخبار روز NBA

اخبار روز NBA: انتقاد از نحوه انتخاب سرمربی مینه سوتا، واکسن کرونا و بیشترین توییت منفی برای استف کری، بازیکنان هفته و اخراج کوک


به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار روز NBA را اینجا دنبال کنید:
انتقاد لیلارد از انتخاب سرمربی مینه سوتا
تیم مینه سوتا تیمبرولوز بعد از اخراج سرمربی به دنبال فینچ کمک مربی تورنتو رفت، در حالی که گزینه داخلی در میان دستیاران ساندرز در تیم وجود داشت.
دیمین لیلارد ستاره پورتلند یکی از کسانی بود که از تصمیم مینه سوتا انتقاد کرد و گفت: «چطور دیوید ونترپول را انتخاب نمی‌کنید، در حالی که همانجا روی نیمکت است؟»
عده‌‌ای تصمیم مینه سوتا را به سیاهپوست بودن وندرپول دستیار ارشد سرمربی تیم مربوط می‌دانند.

جولیوس اروینگ هم واکسن زد
بزرگان NBA برای تشویق مردم به تدریج واکسن کرونا می‌زنند. جولیوس اروینگ هم در آستانه تولد ۷۱ سالگی برای تبلیغات NBA واکسن زد.
کریم عبدالجبار، جری وست و گرگ پاپویچ هم در هفته‌های اخیر واکسن زده بودند.


بیشترین شوخی توییتری با استف کری
نتایج تحقیقی بر روی ۳۰۰۰ توییت از اکتبر ۲۰۲۰ تا ژانویه ۲۰۲۱ نشان داد که استف کری بیش از سایر بازیکنان NBA هدف توییت‌های منفی بوده است.
راسل وستبروک، جوئل امبید و لبران جیمز نفرات بعدی در این فهرست هستند.
جالب اینجاست که استف کری و لبران جیمز در رده‌های بالای توییت مثبت هم قرار داشته اند.
کوین لاو که در سال‌های اخیر درباره مشکلات سلامت روان خود صحبت کرده است، بیشترین درصد توییت مثبت (۵۳ درصد) را به خود اختصاص داده است.

 

بازیکنان برتر هفته

دیمین لیلارد از پرتلند ترل‌بلیزرز و جیمز هاردن از بروکلین نتس به عنوان بهترین بازیکن‌های هفته‌ی نهم فصل جاری در کنفرانس غرب و شرق معرفی شدند.

 کوک از لیکرز جدا شد
لس آنجلس لیکرز کوئین کوک گارد راس خود را از ترکیب خارج کرد. شمس چارانیا گزارش داد مسئولان این تیم باوجود رضایت از عملکرد این بازیکن برای جذب بازیکن‌های دیگر در فرصت نقل و انتقالات پیش رو مجبور به قطع همکاری با کوک شده‌اند.

 اخراجی‌های بعدی NBA
بعد از اخراج ساندرز سرمربی مینه سوتا تیمبرولوز به نظر می‌رسد که چند سرمربی دیگر هم در خطر اخراج قرار داشته باشند.
لوک والتون سرمربی ساکرامنتو کینگز اولین گزینه‌‌ای است که رسانه‌ها در خطر اخراج معرفی می‌کنند. والتون در یک سال و نیم حضور خود تا به حال ۴۳ برد و ۵۹ باخت داشته است.
اسکات بروکز سرمربی واشنگتن ویزاردز، لوید پیرس سرمربی آتلانتا هاوکس و مایک بودنهولزر سرمربی میلواکی باکس به عنوان مربیانی معرفی می‌شوند که احتمال اخراج آنها در آینده وجود دارد.

بازگشت به صفحه اخبار