پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: محرومیت ۱۲ جلسه‌‌ای بازیکن NBA
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1399/12/08 09:48
محرومیت ۱۲ جلسه‌‌ای بازیکن NBA


محرومیت ۱۲ جلسه‌‌ای بازیکن NBA

لیگ NBA بازیکن مینه سوتا را بعد از محکومیت در دادگاه، ۱۲ بازی محروم کرد.به گزارش ۳ ثانیه؛ آخرین اخبار NBA را امروز از اینجا دنبال کنید:

محرومیت بیزلی بعد از حکم دادگاه
لیگ NBA، مالک بیزلی بازیکن مینه سوتا را ۱۲ بازی بدون حقوق محروم کرد. بیزلی پیش از این به دلیل تهدید یک خانواده با اسلحه به ۱۲۰ روز زندان محکوم شده بود و لیگ NBA در ادامه تصمیم به برخورد انضباطی با این بازیکن گرفت. محرومیت ۱۲ جلسه‌‌ای بیزلی باعث می‌شود که این بازیکن ۱. ۱ میلیون دلار از دست بدهد.

مسابقه ستارگان نوظهور برگزار نمی‌شود
مسابقات ستارگان نوظهور امسال با توجه به محدودیت زمانی آخر هفته آل استار برگزار نمی‌شود. امسال برنامه‌های آل استار در یک روز برنامه ریزی شده است.
مسابقات مهارت‌ها و سه امتیازی قبل از مسابقه اصلی آل استار برگزار می‌شود. مسابقه اسلم دانک هم در بین دو نیمه اجرا می‌شود.

جراحی زانوی پسر پادشاه
منابع ESPN اطلاع دادند که برانی جیمز در یک تمرین در این ماه دچار پارگی مینیسک در زانوی خود شد و برای ترمیم آن تحت عمل جراحی قرار گرفت.
این مصدومیت از سه هفته پیش شروع شد و به نظر می‌رسد برانی جیمز به دلیل عمل جراحی بخش عمدهٔ فصل را از دست بدهد.ابراز علاقه ۳ تیم به جذب کایل لاوری
کایل لاوری ستاره کهنه کار رپتورز در سال آخر قرارداد خود قرار دارد و ممکن است مسئولان باشگاه تصمیم به مبادله او بگیرند.
فیلادلفیا سونی سیکسرز، میامی هیت و لس آنجلس کلیپرز علاقه مند به جذب این بازیکن هستند. خبرنگاران محلی از تمایل بیشتر لوری به بازی برای تیم شهر خود یعنی فیلادلفیا خبر می دهند. 
منبع: یاهو اسپرت
بازگشت به صفحه اخبار