پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی بانوان مهرام: ۶ بازیکن در یک سطح داریم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1399/12/09 16:27
سرمربی بانوان مهرام: ۶ بازیکن در یک سطح داریم


سرمربی بانوان مهرام: ۶ بازیکن در یک سطح داریم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام گفت: شش بازیکن تیم ما کاملا در یک سطح قرار دارند و بازی تیمی انجام می‌دهند.


به گزارش ۳ ثانیه؛ نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم بانوان مهرام تهران یک سال بعد از فینال گرگان- بهمن دوباره رو در روی گروه بهمن قرار می‌گیرد. بیک لیک لی پارسال سرمربی بانوان شهر گرگان بود و یک باخت در فینال مقابل گروه بهمن داشتند. شرایط کرونا اجازه نداد که سری فینال خاتمه پیدا کند و فدراسیون با همان یک برد، گروه بهمن را قهرمان اعلام کرد.
بیک لیک لی در این مورد می‌گوید: اتفاقاتی در پایان بازی پارسال افتاد و با اختلاف کمی باختیم. امسال با تیم مهرام دو بار مقابل گروه بهمن بازی کردیم که در هر دو مسابقه برنده شدیم.
سرمربی مهرام ادامه داد: گروه بهمن حالا تغییراتی نسبت به مرحله مقدماتی دارد، به خصوص تیلر دیر بازیکن خارجی جدید آنها که مهارت او شایان توجه است و باید به فکر او باشیم.
بیک لیک لی تاکید کرد: مهرام تیمی است که همیشه شش بازیکن در یک سطح دارد، علاوه بر پنج بازیکن شروع کننده، سحر نجفی بازیکن باتجربه تیم ما هم در حد بازیکنان اصلی است. همه این بازیکنان در یک سطح کارایی حمله و دفاع قرار دارند و بازی تیمی یا انفرادی خوبی انجام می‌دهند.
تمرکزمان در نیمه نهایی روی دفاع بود
او درباره مسابقات نیمه نهایی مقابل نفت آبادان گفت: قابل پیش بینی بود که بازی آسانتری در مسابقه دوم مقابل آبادان داشته باشیم، چون در مسابقه اول نیمه نهایی برای ما ناشناخته بودند و نسبت به آنالیزهای قبلی تفاوت داشتند. ما در بازی دوم خیلی بیشتر متوجه بودیم که چه اتفاقی برای دفاع می‌افتد.
سرمربی مهرام افزود: دنبال این بودیم که کمتر از ۵۰ امتیاز دریافت کنیم و تمرکزمان بیشتر روی دفاع بود. امتیازات نفت هم نزدیک به ۵۰ بود.


بازگشت به صفحه اخبار