پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: ۸ تیم برتر گروه شمال دسته یک مشخص شدند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1399/12/10 09:34
۸ تیم برتر گروه شمال دسته یک مشخص شدند


۸ تیم برتر گروه شمال دسته یک مشخص شدند

هشت تیم برتر گروه شمال لیگ دسته یک آقایان با دو مسابقه رفت و برگشت مشخص شدند.


به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم‌های مهرام تهران، مدرسه بسکتبال آتشی، دانش فراز البرز، شهرداری نوین گرگان، نبوغ اراک، خانه بسکتبال کرمانشاه، خانه بسکتبال صومعه سرا و خانه بسکتبال کردستان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ دسته یک صعود کردند.
صعود دانش فراز البرز
نماینده استان البرز در بازی رفت با نتیجه ۷۹ بر ۶۷ رادین مشهد را شکست داد و در بازی برگشت ۹۲ بر ۹۰ باخت. این تیم با نتیجه بهتر در مجموع دو مسابقه به مرحله بعد صعود کرد.
صعود نبوغ اراک
نبوغ اراک در بازی رفت با نتیجه ۶۹ بر ۴۹ و در بازی برگشت با نتیجه ۸۰ بر ۳۶ ملوان بندر انزلی را برد و به مرحله بعد صعود کرد.
صعود صومه سرا
خانه بسکتبال صومعه سرا در بازی اول با نتیجه ۵۹ بر ۵۷ آویژه مشهد را شکست داد. این تیم در بازی دوم هم با نتیجه ۸۶ بر ۷۵ برنده شد و به جمع هشت تیم پایانی رسید.
صعود کرمانشاه
تیم کرمانشاه در بازی اول با نتیجه ۷۶ بر ۷۴ بانی نو را برد و در بازی دوم با نتیجه ۶۹ بر ۶۸ برنده شد. کرمانشاه با این دو برد به مرحله بعد صعود کرد.
صعود پر امتیاز
پاس کامیاران در بازی پر امتیاز با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۵ مهرام را شکست داد؛ اما در بازی دوم با نتیجه ۱۰۱ بر ۸۸ شکست خورد و مهرام با توجه به تفاضل گل صعود کرد.
صعود پر حاشیه
خانه بسکتبال کردستان که در بازی اول مقابل قم با حضور تماشاگران، حاشیه ساز شده بود، در بازی اول با نتیجه ۸۹ بر ۷۰ و در بازی دوم با نتیجه ۷۳ بر ۶۴ برنده شده و به یک چهارم نهایی گروه شمال صعود کرد.
صعود آتشی
تیم آتشی تهران در مسابقه رفت با نتیجه ۹۸ بر ۷۶ و در مسابقه برگشت با نتیجه ۱۰۰ بر ۷۴ اسد آباد را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد.
گرگانی‌ها هم صعود کردند
شهرداری نوین گرگان در مسابقه اول با نتیجه ۷۵ بر ۷۱ و در مسابقه دوم با نتیجه ۸۷ بر ۷۱ عقاب تهران را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد.
مسابقات گروه جنوب دسته یک هم برای تعیین تیم‌های سوم برتر برگزار می‌شود.


بازگشت به صفحه اخبار