پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: شرکت کنندگان مسابقه دانک مشخص شدند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1399/12/11 09:58
شرکت کنندگان مسابقه دانک مشخص شدند


شرکت کنندگان مسابقه دانک مشخص شدند

اخبار روز NBA را اینجا منتشر می کنیم.


به گزارش ۳ ثانیه؛ آخرین اخبار روز NBA را اینجا دنبال کنید:

شرکت کنندگان مسابقه ی دانک آل استار مشخص شدند

به گزارش ESPN انتظار می رود آنفرنه سیمونز، گارد پورتلند تریل بلیزرز و کاسیوس استنلی، بازیکن سال اولی ایندیانا پیسرز به همراه اوبی تاپین، بازیکن سال اولی نیکس که پیش از این آمادگی خود را برای این رقابت اعلام کرده، مسابقه ی دانک آل استار را برگزار کنند.

باخت تاریخی راکتس مقابل گریزلیز

هیوستون راکتس در خانه خود با اختلاف ۴٩ امتیاز مقابل گریزلیز شکست خورد. این سومین شکست سنگین خانگی در تاریخ باشگاه بود. (هشتمین در کل NBA)

آنها در نبود کریستین وود به دلیل مصدومیت، ١١ بازی پشت سر هم را به حریفان واگذار کرده اند.

مصدومیت دریماند گرین در بازی مقابل لیکرز

در جریان بازی امروز وریرز در مقابل لیکرز که به باخت وریرز منجر شد، دریماند گرین از ناحیه مچ پای چپ دچار پیچ خوردگی شد و بازی را ترک کرد.

استیو کر، سرمربی تیم در پایان بازی گفت به نظر نمی رسد مصدومیت گرین جدی باشد.

سریعترین بازیکن با ۱۰۰۰ سه امتیازی

بادی هیلد بازیکن تیم بسکتبال ساکرامنتو کینگز به سریعترین بازیکنی تبدیل شد که تا به حال ۱۰۰۰ پرتاب سه امتیازی موفق داشته است. هیلد در ۳۵۰ بازی به این رکورد رسید، در حالی که پیش از این استف کری با ۳۶۹ بازی موفق به ثبت ۱۰۰۰ پرتاب سه امتیازی موفق شده بود. منبع: NBA Historyرد پیشنهاد تمدید ۲. ۴۵ میلیون دلاری

ویکتور اولادیپو پیشنهاد تمدید دو ساله و ۲. ۴۵ میلیون دلاری هیوستون را رد کرد. اولادیپو به دنبال قرارداد بلندمدت است و راکتس بعد از اتمام فصل می‌تواند چنین قراردادی به این بازیکن پیشنهاد دهد.

اولادیپو در سال آخر قرارداد چهار ساله و ۸۵ میلیون دلاری قرار دارد. منبع: ESPNمسابقات معوقه NBA به عدد ۳۰ رسید

مسابقه تیم‌های تورنتو-شیکاگو با توجه به موارد کرونا مثبت تورنتو به تعویق افتاد. رپترز ۸ بازیکن لازم برای این مسابقه را با توجه به ابتلا به کرونا یا ردیابی تماس‌ها در اختیار نداشت. با این مسابقه در مجموع ۳۰ مسابقه در NBA با توجه به کرونا معوقه اعلام شده است. منبع: NBC


بازگشت به صفحه اخبار