پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: شروع پلی آف لیگ بسکتبال زنان/ باخت همه تیم‌های گروه الف
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1402/10/29 21:32
شروع پلی آف لیگ بسکتبال زنان/ باخت همه تیم‌های گروه الف


شروع پلی آف لیگ بسکتبال زنان/ باخت همه تیم‌های گروه الف

پلی آف لیگ برتر بسکتبال زنان با پیروزی هر چهار تیم گروه ب مرحله مقدماتی آغاز شد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال زنان امروز به صورت دو برد از سه بازی آغاز شد. تیم‌های مهرسان، گروه بهمن، نفت آبادان و آکادمی بسکتبال سحر که در گروه ب اول تا چهارم شده بودند، امروز مقابل حریفان گروه الف برنده شدند.
 
آکادمی سحر، سختی گروه ب را به ذوب آهن نشان داد
تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان که مرحله مقدماتی لیگ را بدون باخت تمام کرده بود، امروز ۵۸ بر ۵۳ مقابل آکادمی بسکتبال سحر شکست خورد. بازیکنان خارجی تیم سحر در این برد تاثیرگذار بودند. مک کنزی ۲۳ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۶ پاس گل و کورتنی پری ۱۴ امتیاز، ۱۶ ریباند و ۳ پاس گل داشتند. آناهیس خداوردیان با ۱۰ امتیاز، ۸ ریباند و ۵ پاس گل بهترین آمار را در تیم ذوب آهن داشت.
 
پیروزی نفت آبادان مقابل تیم هشت نفرهٔ نیشابور
تیم بینالود خودروی نیشابور با تنها هشت بازیکن برای بازی مقابل نفت آبادان حاضر شد. آبادان در این بازی ۸۹ بر ۵۷ برنده شد. الناز سیاهی کاپیتان نفت ۲۶ امتیاز و ۱۵ ریباند و ساغر آجیلی ۲۸ امتیاز، ۳ ریباند، ۴ پاس گل و ۳ توپربایی داشتند.
سمیه حسینی با ۱۵ امتیاز و ۷ ریباند بیشترین کارایی را برای نیشابور داشت.
 
اختلاف ۶۱ امتیازی مهرسان و داتیس
تیم مهرسان بیشترین اختلاف را در بازی‌های امروز ثبت کرد و ۹۳ بر ۳۲ داتیس یزد را شکست داد. داتیس به جز کوارتر اول در هر سه کوارتر بعدی امتیازات تک رقمی داشت.
شیدا شجاعی با ۱۶ امتیاز، ۷ ریباند و ۳ توپربایی و زهرا عدالتکار با ۱۰ امتیاز، ۸ ریباند و ۴ پاس گل بیشترین کارایی را برای مهرسان داشتند. مرضیه همتی حدود یک سوم امتیازات داتیس را با ۱۰ امتیاز و ۵ ریباند ثبت کرد.
 
گروه بهمن هم با اختلاف ۳۰ امتیاز برنده شد
تیم گروه بهمن در مصاف تهرانی‌ها ۷۹ بر ۴۹ گاز تهران را شکست داد. بریتنی برد با ۱۷ امتیاز و ۴ ریباند بیشترین کارایی را در تیم گروه بهمن داشت و سوگند احمدی ۲۱ امتیاز، ۳ ریباند و ۳ توپربایی برای گاز تهران به دست آورد.
مسابقات دوم پلی آف چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

بازگشت به صفحه اخبار