پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: آقازادگان: ترجیح می‌دهم این فصل بازی نکنم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/09/15 15:18
آقازادگان: ترجیح می‌دهم این فصل بازی نکنم


آقازادگان: ترجیح می‌دهم این فصل بازی نکنم

ستارهٔ جوان تیم بسکتبال بانوان قزوین حدود یک سال بعد از مصدومیت قصد ندارد به بسکتبال بازگردد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ فاطمه آقازادگان بازیکن جوان تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین فصل قبل با ورود به لیگ برتر مورد توجه قرار گرفت. این بازیکن درست قبل از پلی آف با مصدومیت زانو مواجه شد و ادامهٔ فصل را از دست داد.
آقازادگان که چند ماه بعد از مصدومیت، زانوی خود را جراحی کرد؛ همچنان قصد بازگشت به مسابقات را ندارد. او در مصاحبه با ۳ ثانیه درباره وضعیت خود توضیح داد: «بسکتبال را خیلی وقت است که شروع کرده‌‌ام؛ اما ترجیح می‌دهم این فصل بازی نکنم. درست است که به مرحلهٔ پلی آف می‌رسیدم؛ اما آن زمان مسابقات خیلی سنگین است و من هم باید آرام شروع کنم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که فصل بعد بازگردم.»
بازیکن فصل قبل قزوین با اشاره به اینکه دیگر مشکلی در زانوی خود ندارد، ادامه داد: «دکتر کیهانی گفته بود که ۹ ماهه به بسکتبال برگردم؛ ولی این را به خودم واگذار کردند که اگر شرایط خوبی داشتم، بازی کنم. من خودم ترجیح دادم که این فصل بازی نکنم.»
آقازادگان درباره سختی دوران مصدومیت تاکید کرد: «من قبلا تجربهٔ مصدومیت جدی نداشتم. خیلی سخت بود. در هر حال برای کسی که ۱۱ سال هر روز بسکتبال بازی کرده است، خیلی سخت است که مدتی بازی نکند. به نظرم بدترین اتفاق برای یک ورزشکار همین مصدومیت است و نمی‌توان کاری کرد؛ ولی خدا را شکر که این دوران گذشت.»

بازگشت به صفحه اخبار