پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: صمد نیکخواه: من احتیاجی به زدن کسی ندارم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/24 22:40
صمد نیکخواه: من احتیاجی به زدن کسی ندارم


صمد نیکخواه: من احتیاجی به زدن کسی ندارم

ستاره‌ی تیم بسکتبال مهرام تهران درباره خطاهای خود گفت: من هیچ‌وقت اول در بازی ضربه نمی‌زنم؛ اما بازیکنی که به من ضربه می‌زند، باید منتظر باشد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ صمد نیکخواه بهرامی بعد از پیروزی در چهارمین مسابقه نیمه نهایی گفت: نفت تیم واقعا خوبی است، همین که ذوب آهن را حذف کردند، نشان از کیفیت خوب این تیم دارد. آنها از کوچکترین اشتباهات ما استفاده می‌کنند. انشالله چهارشنبه در کمال احترام برای تیم نفت، ما برنده شویم.

در شخصیتم نیست که بایستم و ضربه بخورم
صمد در پاسخ به اینکه عکس و فیلم برخی خطاهای او از بازی دوم به بعد پخش شد، گفت: مهم نیست، بازی فیزیکی است. بازی دوم اگر ریز شوید، تقریبا ده تا دوازده ضربه بد قبل از آن خورده بودم. من اصلا بازیکنی نیستم که بایستم و ضربه بخورم، در شخصیتم نیست.
بازیکن مهرام تهران با اشاره به خطا روی داورپناه افزود: شرایط بازی طوری بود که نمی‌توانستم از خودم دفاع کنم، چون بازی پایاپای بود. منتظر بودم که آخر بازی شود. چه بالا یا پایین باشیم، بازیکنی که من را می‌زند، باید منتظر باشد که یک جایی خواهد خورد.
نیکخواه بهرامی تاکید کرد: من در زمین واقعا شوخی ندارم، برایم مهم نیست که دیگران چه بگویند. آن بازیکنانی هم که از من ضربه می‌خورند، خودشان می‌دانند چه کار می‌کنند که این اتفاق می‌افتد. وگرنه من اول در بازی کسی را نمی‌زنم. واقعا اگر دقت کنید، من احتیاجی به زدن کسی ندارم، ولی برعکسش واقعا هست.
 
همه در تیم کمک می‌کنند
بازیکن باتجربه ی مهرام درباره ۳۷ امتیاز در زمان باخت و بحث کمک نکردن چند بازیکن گفت: این‌طور نیست که در بازی سوم کمک نکردند. نیمه اول همه شوت‌هایم گل شد و روز خوبی داشتم. آمار خیلی خوبی بود و بازیکنان دیگر هم اعتماد می‌کردند. ما بازی سوم را هم باید می‌بردیم، شرایط هم برایمان خوب بود و سنترهای آنها با پنج خطا از بازی بیرون بودند، ولی خودمان نتوانستیم از فرصت استفاده کنیم.
صمد ادامه داد: این حرف که توپ بیشتر دست من بود، اصلاً قبول ندارم. همه بازیکنان واقعاً زحمت می‌کشند. یک سری بازیکنان بیشتر در حمله دخیل‌اند. بعضی حرف‌ها از کسانی است که واقعاً از بسکتبال خیلی سررشته فنی ندارند. در هر تیمی یک بازیکن هست که در حمله نیش بیشتری دارد. واقعاً هر دفاع بازیکنان دیگر، پاس، فضاسازی، پیک و اسکرین آنها نباشد، من هم نمی‌توانم گل بزنم.
 
روزنه‌هایی در دفاع نفت پیدا کردیم
او با اشاره به عملکرد خوب کامرانی افزود: خدا را شکر بازی چهارم را هم بردیم. خیلی خوشحالم که مهدی کامرانی بازی خوبی انجام داد. خیلی به ما در مراحل بعدی کمک می‌کند. مالیک ترنت برگشته، سامرز را داریم و روزنه‌هایی را در دفاع نفت آبادان پیدا کردیم که می‌توانیم استفاده کنیم، همانطور که در نیمه دوم این بازی انجام دادیم.
 
فقط برایم مهم است که بسکتبالیست خوبی باشم
صمد درباره بیشترین امتیازات دوران بازی خود گفت: به خدا اصلا برایم بحث امتیاز مهم نیست. فقط برایم مهم است که بسکتبالیست خوبی باشم. اصلا برایم مهم نیست که کسی بگوید پسر خوب، با اخلاق یا بی‌اخلاق است. تمام تلاشم را می‌کنم که تیم خودم و حریف به من احترام بگذارد و بتوانم با کیفیت بازی کنم. هیچ چیز برایم مهم نیست، فقط بُرد و اینکه بسکتبال خوبی بازی کنم، چه از نظر فیزیکی یا حمله و دفاع باشد. امیدوارم تماشاگران و تیم هم راضی باشند.
 
هدف قهرمانی است، ولی سخت شده
ملی پوش مهرام افزود: امیدوارم تیم ما به فینال برسد، چون هدفش از اول قهرمانی بوده، ولی امسال سخت شده است. آبادان تیم خیلی خوبی است و با برنامه بازی می‌کند. بازی بعد قطعا سخت است و تغییراتی در دفاع و حمله خود می‌دهند.

بازگشت به صفحه اخبار