پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: تالار مشاهیر به یاد ماندنی
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/02/26 14:43
تالار مشاهیر به یاد ماندنی


تالار مشاهیر به یاد ماندنی

حضور چند بازیکن تاثیرگذار دهه ۹۰ میلادی به بعد، تالار مشاهیر امسال را به یکی از دوره‌های به یاد ماندنی تبدیل کرد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار امروز NBA را مرور کنید:

کلاس ویژهٔ تالار مشاهیر
تالار مشاهیر امسال با حضور کوبی برایانت، تیم دانکن، کوین گارنتو تامیکا کچینگز بیشتر از سال‌های قبل مورد توجه قرار گرفت. به خصوص مرگ کوبی در سال گذشته باعث شد که بار احساسی این دوره از تالار مشاهیر بیشتر شود.
مایکل جردن افسانه‌‌ای معرفی کوبی را برعهده داشت و ونسا همسر کوبی به جای او سخنرانی کرد. ونسا با اشاره به روحیات کوبی از زمانی گفت که با وجود مصدومیت بازی می‌کرد. زمانی که از کوبی سوال می‌شد چرا در این بازی استراحت نمی‌کنی؟ در جواب به هوادارانی اشاره می‌کرد که پول‌های خود را جمع کرده‌‌اند تا بازی او را ببینند.
تامیکا کچینگز هم که همدوره کوبی بود و در لیگ WNBA درخشید، در سخنرانی خود تاکید کرد که بسکتبال او را انتخاب کرد. او گفت که یک فرد درونگرا، غیر عادی، دراز با تیپ پسرانه و مشکل شنوایی بوده؛ اما اراده ای برای برطرف کردن موانع و رویایی برای تغییر دنیا داشته است.
کوین گارنت خطاب به تیم دانکن گفت که برای او انتخاب به همراه دانکن و برایانت یک افتخار است.
دانکن هم بخش مهمی از سخنرانی خود را به تاثیر گرگ پاپویچ سرمربی سن آنتونیو در دوران بازی او اختصاص داد.

غیبت پاپویچ در بازی اسپرز
سرمربی سن آنتونیو به دلیل حضور در مراسم تالار مشاهیر، بازی تیمش مقابل فینیکس سانز را از دست داد. تیم سن آنتونیو در این بازی با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۰۳ شکست خورد.
 
لبران به بازی برگشت
روزهای سخت لیکرز به پایان رسید و لبران جیمز، دنیس شرودر و آنتونی دیویس در کنار هم مقابل ایندیانا پیسرز قرار گرفتند. لیکرز ۱۲۲ بر ۱۱۵ برنده شد و در رقابت برای جایگاه ششم و صعود مستقیم به پلی آف باقی ماند.
آنتونی دیویس ۲۸ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۵ پاس گل داشت. لبران جیمز هم در بازگشت ۲۴ امتیاز، ۷ ریباند و ۸ پاس گل داشت.
در حالی که صعود دالاس به پلی آف قطعی شده است، همچنان امکان تغییراتی در جدول میان این تیم، پورتلند و لیکرز وجود دارد. لیکرز و پورتلند هم بر سر صعود مستقیم به پلی آف یا قرار گرفتن در تورنمنت پلی-این رقابت دارند.

بازگشت به صفحه اخبار