پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: اولین برد پلی آف نیکس و هواداران بی‌خیال کرونا
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/03/06 15:17
اولین برد پلی آف نیکس و هواداران بی‌خیال کرونا


اولین برد پلی آف نیکس و هواداران بی‌خیال کرونا

تیم نیویورک نیکس اولین پیروزی در پلی آف NBA را بعد از هشت سال جشن گرفت و هواداران این تیم بدون توجه به شرایط کرونا در خیابان شادی کردند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار امروز NBA را مرور کنید:

اولین برد نیکس بعد از هشت سال
تیم نیویورک نیکس که آخرین بار سال ۲۰۱۳ در پلی آف NBA پیروز شده بود، بعد از هشت سال دوری و یک باخت مقابل آتلانتا بالاخره طعم پیروزی در پلی آف را چشید و امروز ۱۰۱ بر ۹۲ آتلانتا را شکست داد.
تعداد زیادی از هواداران نیکس بعد از این بازی برای شادی به خیابان ریختند و در شرایط کرونا توجه را به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی جلب کردند.
دریک رز در این بازی ۲۶ امتیاز داشت و جولیوس رندل که به تازگی جایزهٔ بیشترین پیشرفت فصل را برده است، در شب نه چندان خوب شوت، ۱۵ امتیاز و ۱۲ ریباند برای نیویورک کسب کرد.
تری یانگ که از بازی اول با هواداران نیویورک در کشمکش بود، در این بازی هم ۳۰ امتیاز برای آتلانتا به دست آورد.

بازگشت داناوان میچل و پیروزی یوتا
داناوان میچل ستارهٔ مصدوم یوتا جز با محدودیت دقایق بازی به ترکیب این تیم بازگشت و یوتا در بازی دوم پلی آف ۱۴۱ بر ۱۲۹ ممفیس گریزلیز را شکست داد تا سری پلی آف یک-یک مساوی شود.
میچل در این بازی ۲۵ امتیاز شامل ۵ پرتاب سه امتیازی داشت و رودی گوبر با ۲۱ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۴ بلاک شات به کمک یوتا آمد.
جا مورنت ستارهٔ جوان ممفیس در این بازی هم با ۴۷ امتیاز درخشید؛ اما برای برد این تیم کافی نبود.

جا مورنت در جمع جوانترین بازیکنان ۴۰ امتیازی
ستارهٔ ممفیس گریزلیز به جمع جوانترین بازیکنان تاریخ پیوست که در یک بازی پلی آف حداقل ۴۰ امتیاز کسب می‌کنند.
دیگر بازیکنان این لیست:
مجیک جانسون
لبران جیمز
لوکا دانچیچ
 
برتری کامل فیلادلفیا مقابل ویزاردز
فیادلفیا سونی سیکسرز ۱۲۰ بر ۹۵ واشنگتن ویزاردز را برد و به برتری ۲ بر صفر در مجموع پلی آف رسید.
بن سیمونز و جوئل امبید هر کدام ۲۲ امتیاز و توبیاس هریس ۱۹ امتیاز برای فیلادلفیا در این بازی داشتند. سیمونز ۹ ریباند و ۸ پاس گل هم به آمار خود اضافه کرد و جواب انتقادات بعد از بازی اول را داد.

بی‌احترامی یک هوادار به وستبروک
راسل وستبروک در جریان بازی دوم مقابل فیلادلفیا با مصدومیت مچ پا مواجه شد و زودتر زمین را ترک کرد. وستبروک در زمان رفتن به رختکن با واکنش نامناسب یک هوادار مواجه شد که روی سر او پاپ کورن ریخت.
ستارهٔ واشنگتن که قصد درگیری با این هوادار را داشت، بعد از بازی در نشست خبری گفت: "اوضاع دیگر از کنترل خارج می‌شود، به خصوص برای من.
میزان بی‌احترامی و هر رفتاری که هواداران انجام می‌دهند، بیش از حد است. "
 
لوکا مالک کلیپرز!
هواداران دالاس موریکس بعد از دومین پیروزی این تیم مقابل لس آنجلس کلیپرز، صفحهٔ ویکیپدیای دالاس را تغییر داده و در توضیحات مربوط به این باشگاه، لوکا دانچیچ ستارهٔ تیم را به عنوان مالک کلیپرز معرفی کردند. آنها همچنین نوشتند که دو پسر لوکا یعنی کوای لنارد و پال جرج برای تیم کلیپرز بازی می‌کنند.

بازگشت به صفحه اخبار