پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: اخبار امروز NBA
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/03/20 14:47
اخبار امروز NBA


اخبار امروز NBA

اخبار NBA را در این صفحه دنبال کنید.

جریمهٔ ۲۵ هزار دلاری پت رایلی
رئیس میامی هیت به دلیل صحبت‌های خود درباره لبران جیمز، ۲۵ هزار دلار جریمه شد. رایلی گفته بود که اگر لبران قصد بازگشت داشته باشد، کلید خود را زیر پادری می‌گذارد.
 
سانز ۲ بر صفر پیش افتاد
تیم فینیکس سانز با درخشش کریس پال امروز ۱۲۳ بر ۹۸ دنور را شکست داد و با نتیجهٔ ۲ بر صفر در سری نیمه نهایی غرب پیش افتاد.
کریس پال ۱۷ امتیاز و ۱۵ پاس گل بدون ترن اول داشت. دوین بوکر ۱۸ امتیاز و ۱۰ ریباند، دی آندره ایتون ۱۶ امتیاز و ۱۰ ریباند و میکال بریجز ۱۶ امتیاز برای سانز به دست آوردند.
نیکولا یوکیچ که یک روز قبل به عنوان ارزشمندترین بازیکن لیگ معرفی شده بود، امروز ۲۴ امتیاز و ۱۳ ریباند برای دنور به دست آورد.
 
هاردن بازی سوم را از دست می‌دهد
جیمز هاردن به دلیل مصدومیت همسترینگ بازی سوم مقابل میلواکی را هم از دست می‌دهد. هنوز زمان بازگشت او به بازی مشخص نیست؛ اما استیو نش سرمربی بروکلین گفت که نسبت به بازگشت او در پلی آف خوش بین است. جف گرین یکی دیگر از مصدومان نتس هم حداقل یک بازی دیگر را از دست می‌دهد.
 
یوکیچ می‌تواند قرارداد ۲۴۱ میلیون دلاری ببندد
براساس گزارش بابی مارکس خبرنگار ESPN، نیکولا یوکیچ بعد از بردن جایزهٔ ارزشمندترین بازیکن لیگ می‌تواند گرانترین قرارداد تاریخ لیگ را منعقد کند. یوکیچ در تابستان ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ می‌تواند قرارداد خود را به مبلغ ۲۴۱ میلیون دلار تمدید کند.
 
بازیکن آتلانتا ادامه فصل را از دست داد
دی اندره هانتر بازیکن آتلانتا هاوکس به دلیل مصدومیت مینیسک زانو، ادامه مسابقات این فصل را از دست داد.

بازگشت به صفحه اخبار