پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: بازیکنان مهرام: باز هم با داوری بردیم؟
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1399/12/08 20:01
بازیکنان مهرام: باز هم با داوری بردیم؟


بازیکنان مهرام: باز هم با داوری بردیم؟

بعد از پیروزی دوباره مهرام مقابل ذوب آهن از سوی بازیکنان مهرام با کنایه شنیده می شد که باز هم با داوری بردیم؟

به گزارش ۳ ثانیه، تیم بسکتبال مهرام تهران امروز با نتیجه ۸۴ بر ۸۰ ذوب آهن اصفهان را شکست داد و جایگاه صدر جدول گروه ب را بدون باخت تثبیت کرد. ذوب آهن در این هفته دوین سوئیتنی بازیکن خارجی اول خود را در ترکیب نداشت. ظاهرا این بازیکن از تیم اصفهانی جدا شده و ساوا لشیچ بازیکن خارجی جدید در ترکیب این تیم حضور داشت.
مهرامی‌ها از همان دقایق اول با سه خطایی شدن آرمان زنگنه به دردسر خطا افتادند. امیرحسین خندان، صمد نیکخواه و میثم میرزایی هم به تدریج در کوارتر چهارم با پنج خطا از بازی خارج شدند، با این وجود ذوب آهن از موقعیت‌های آخر درست استفاده نکرد. به خصوص ساوا لشیچ بازیکن خارجی ذوب آهن، آخرین فرصت حمله این تیم را با ترن اور عجیب از دست داد. ذوب آهن در این صحنه با دو امتیاز عقب بود و فرصت تساوی وجود داشت.
سه امتیازی‌های نجات بخش
در حالی که سجاد مشایخی با ۱۳ امتیاز پیاپی در کوارتر چهارم برای مهرام خطرساز شده بود، حامد حسین‌زاده در این کوارتر، ۴ پرتاب سه امتیازی داشت که مهرام را در جریان مسابقه نگه می‌داشت.
مهرام در پایان ۸۴ بر ۸۰ برنده شد.
باز هم داوری بود؟
بعد از اتمام مسابقه، صمد نیکخواه در جمع بازیکنان مهرام فریاد می‌زد که باز هم تقصیر داوری بود؟ اشاره صمد به بازی دور رفت بود که اعلام خطای غیر ورزشی بازیکن خارجی ذوب آهن مقابل او باعث اعتراض شدید ذوب‌آهن شده بود. همچنین این تیم به اعلام نشدن خطاهای صمد واکنش نشان داده بود.
بعد از بازی همچنین از رختکن ذوب آهن صدای فریاد فرزاد کوهیان سرمربی ذوب‌آهن شنیده می‌شد که از شاگردان خود عصبانی بود. کوهیان همچنین در جمع خبرنگاران برای مصاحبه حاضر نشد.
عکس از علیرضا زینلی، باشگاه خبرنگاران

بازگشت به صفحه اخبار