پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی مهرام: ظرفیت روانی بازیکنان محدودیت دارد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1399/12/09 11:24
سرمربی مهرام: ظرفیت روانی بازیکنان محدودیت دارد


سرمربی مهرام: ظرفیت روانی بازیکنان محدودیت دارد

سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران با اشاره به دو بار تعطیلی لیگ امسال گفت: امیدوارم پنجره انتخابی کاپ آسیا در این مقطع برگزار نشود، چون ظرفیت روانی بازیکنان هم محدودیتی دارد.


به گزارش ۳ ثانیه؛ علی آزومندی سرمربی مهرام تهران بعد از پیروزی مقابل ذوب آهن گفت: بازی از نظر فنی خیلی با کیفیت بود. چند بار برتری میان دو تیم تغییر کرد. ما هم در لحظاتی تمرکز لازم را نداشتیم و مجبور به تغییر ریتم شدیم که خدا را شکر به نفعمان بود.
او درباره اهمیت این مسابقه تاکید کرد: این بازی برایمان خیلی مهم بود، چون با پیروزی در این مسابقه، جایگاهمان در صدر جدول تثبیت شد و مسابقات آخر بی‌تاثیر می‌شود.
آرزومندی درباره دردسر خطاهای بازیکنان مهرام گفت: به نظرم چون در این فصل، کمتر بازی به این شکل داشته‌‌ایم، خیلی به نوع دفاع بازیکنان عادت نداریم. ما باید دفاع و برخورد با بازیکنان حریف را مدیریت کنیم. به همین دلیل حتی با تغییر نوع دفاع هم نشد که از دردسر خطاها دور شویم.
آرزومندی درباره احتمال تعیین زمان پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا و تعطیلی دوباره لیگ گفت: امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. ظرفیت روانی بازیکنان محدودیت دارد. دو بار در این فصل ۱۷، ۱۸ روز تعطیلی داشته‌‌ایم که با توجه به شرایط جدول برای ما به یک ماه وقفه تبدیل شد. حفظ انگیزه در این شرایط خیلی سخت است. فصل در حال اتمام است و ما تا به حال ۱۳ بازی انجام داده‌‌ایم که خیلی کم است و بازیکنان را از نظر ذهنی اذیت می‌کند.


بازگشت به صفحه اخبار