پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: برخورد دوگانهٔ شهرداری گرگان با بسکتبال زنان و مردان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1402/06/28 15:34
برخورد دوگانهٔ شهرداری گرگان با بسکتبال زنان و مردان


برخورد دوگانهٔ شهرداری گرگان با بسکتبال زنان و مردان

شهرداری گرگان با تمام قوا از بسکتبال مردان حمایت می‌کند؛ اما تیم زنان را با هزینهٔ ۵ میلیاردی نادیده گرفته است.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مهلت فدراسیون بسکتبال به باشگاه‌ها برای لیگ برتر زنان رو به اتمام است؛ اما این هفته هم خبری از لایحهٔ مربوط به تیم‌داری شهرداری گرگان در لیگ برتر زنان نبود و به نظر می‌رسد که شهرداری امسال تمایلی به حمایت از این تیم ندارد.
گرگانی‌ها در حالی تیم زنان خود را بعد از نایب قهرمانی در لیگ برتر بلاتکلیف نگه داشته‌اند که طبق اخبار غیر رسمی، ۲۵۰ هزار دلار برای «نورول پله» بازیکن خارجی جدید خود هزینه کرده‌اند و قرارداد هر بازیکن شاخص ایرانی در تیم مردان نزدیک به کل بودجهٔ تیم زنان می‌شود. حتی اگر این مبالغ در مورد قرارداد بازیکنان تیم مردان صحت نداشته باشد، در هر حال هزینه‌های تیم زنان شهرداری گرگان در مجموع ۵ میلیارد تومان است و با توجه به بودجه‌ای که هر سال برای تیم آقایان گرگان اعلام می‌شود، بعید به نظر می‌رسد که تیم زنان، فشار مالی به شهرداری گرگان وارد کند.
هواداران گرگان در میان شهرهای درگیر بسکتبال ایران، بیشتر روحیهٔ مطالبه گری از خود نشان داده‌اند و در روزهای اخیر هم اعتراض خود را به نادیده گرفتن تیم زنان نشان داده‌اند. امیدواریم مجموعهٔ شهرداری گرگان هم نشان دهد که تبعیضی بین بسکتبال زنان و مردان در این شهر وجود ندارد و همچنان به حمایت از بسکتبال زنان ادامه دهد.

بازگشت به صفحه اخبار