پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: «چرا فدراسیون ۷ درصد از قرارداد بازیکنان می‌گیرد؟»
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1402/06/29 21:32
«چرا فدراسیون ۷ درصد از قرارداد بازیکنان می‌گیرد؟»


«چرا فدراسیون ۷ درصد از قرارداد بازیکنان می‌گیرد؟»

بازیکنان لیگ برتری بسکتبال همچنان با استفاده از تریبون ۳ ثانیه درباره بدحسابی تیم‌های لیگ برتری می‌گویند و فدراسیون را به دلیل حمایت نکردن از بازیکنان زیر سوال می‌برند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ در روزهای گذشته، مطالبی درباره بدهی تیم‌های لیگ برتری شهرداری گرگان و مس کرمان به بازیکنان این تیم‌ها منتشر کردیم. بازیکنان تیم‌های دیگر لیگ برتر هم بعد از این مطالب درباره طلب‌های خود به ۳ ثانیه گفتند. این بازیکنان با توجه به احتمال جریمه و مشکلات دیگر ترجیح دادند که نام آنها مطرح نشده و اصل مشکل مطرح شود.
پرونده ذوب آهن در کمیته انضباطی
یکی از بازیکنان فصل قبل ذوب آهن به ۳ ثانیه خبر داد که باشگاه ذوب آهن هم ۲۰ درصد از مبلغ اصلی و آپشن قرارداد بازیکنان فصل قبل را پرداخت نکرده و پرونده شکایت بازیکنان در کمیته انضباطی باز است.
بازیکن رفسنجان: چرا فدراسیون ۷ درصد دریافت می‌کند؟
بازیکنان مس رفسنجان هم تاکید می‌کنند که ۳۵ درصد از دو سال قبل و ۱۰ درصد از مبالغ قرارداد پارسال را دریافت نکرده‌اند.
یکی از بازیکنان رفسنجان به ۳ ثانیه گفت: «نمی‌دانم فدراسیون که پشت بازیکنان نیست، چرا هفت درصد از قرارداد بازیکنان را دریافت می‌کند؟»
یکی دیگر از بازیکنان رفسنجان هم توضیح داد: «۳۵ درصد به علاوه ۱۵ درصد آپشن مربوط به قرار گرفتن در جمع هشت تیم نهایی لیگ را از دو سال قبل طلب دارم. پارسال اول شهریور شکایت کردم، پی گیری نکردند و جلوی حضور آن تیم را هم نگرفتند. هنوز رفسنجانی‌ها تیم می‌دهند. با آن ۵۰ درصد قرارداد دو سال قبل می‌شد خیلی کارها انجام داد که حالا (با وضع تورم) مثل آن موقع نیست.»
۶۰ درصد از قرارداد بازیکنان شاهین شهر باقی مانده
بازیکن تیم دسته یکی لئونارد شاهین شهر هم در پیامی گفت: «تیم لئونارد شاهین شهر ۶۰ درصد از قرارداد بازیکنان را در لیگ یک نداده است و امسال هم نمی‌دانیم که به چه نامی تیم می‌دهند.»
 

بازگشت به صفحه اخبار