پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: برد غافلگیرانهٔ آورتا
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1402/09/16 22:15
برد غافلگیرانهٔ آورتا


برد غافلگیرانهٔ آورتا

تیم بسکتبال آورتا ساری این هفته برد بزرگی مقابل طبیعت بالای جدولی به دست آورد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال امروز با یک برد غیر منتظرهٔ دیگر برگزار شد. آورتای ساری ۷۴ بر ۶۸ طبیعت را شکست داد و دومین باخت این تیم را رقم زد.
مجید رحیمیان کاپیتان آورتا با ۲۴ امتیاز، ۵ ریباند و ۳ توپربایی بیشترین کارایی را برای آورتا داشت و آنتونیس ون در لیست با ۳۰ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۳ پاس گل دبل دبل کرد.
جردن استیونز با ۳۱ امتیاز، ۷ ریباند و ۵ پاس گل بیشترین کارایی را برای طبیعت داشت.
برد ذوب آهن و کاله
 ذوب آهن اصفهان ۷۸ بر ۶۳ مهرام را شکست داد. فرزاد کوهیان سرمربی مهرام تهران بعد از چند سال هدایت تیم ذوب آهن برای اولین بار مقابل تیم سابق خود قرار می‌گرفت. سجاد مشایخی بازیکن مهرام هم سه سال در تیم ذوب آهن بازی کرده بود.
اصغر کاردوست با ۱۵ امتیاز و ۱۲ ریباند و دوایت بایکس با ۲۵ امتیاز و ۶ ریباند بیشترین کارایی را در ترکیب ذوب آهن داشتند. سجاد پذیرفته با ۱۱ امتیاز و ۶ ریباند بیشترین کارایی را در تیم مهرام داشت.
تیم کاله مازندران هم در مسابقه‌ای نزدیک و در وقت اضافه ۹۳ بر ۸۷ نفت آبادان را شکست داد. بازی در وقت عادی ۷۹-۷۹ مساوی شده بود.
میثم میرزایی با ۱۸ امتیاز و ۹ ریباند در کنار رمبرت با ۲۶ امتیاز و ۸ پاس گل بیشترین کارایی را در تیم کاله داشتند. احسان دلیرزهان ۲۳ امتیاز، ۷ ریباند و ۴ پاس گل برای نفت آبادان داشت.
 
گرگان روی دور سه رقمی
تیم شهرداری گرگان امروز هم یک برد بالای ۱۰۰ امتیاز دیگر ثبت کرد و ۱۰۸ بر ۷۴ مس رفسنجان را شکست داد.
سینا واحدی با ۲۱ امتیاز و ۳ پاس گل و نورول پله با ۱۶ امتیاز و ۸ ریباند بهترین بازیکنان گرگان بودند. علی ملکی با ۱۵ امتیاز، ۴ ریباند و ۳ پاس گل و پیلپیچ با ۲۲ امتیاز و ۶ ریباند بیشترین کارایی را برای رفسنجان داشتند.
 
سومین برد مس کرمان
تیم مس که با دو برد از قعر جدول رده بندی فاصله گرفته، این هفته هم ۷۰ بر ۴۷ پدافند را شکست داد. محسن مرادخانی با ۱۷ امتیاز و ۱۲ ریباند بهترین بازیکن کرمان بود و محسن عابدی با ۳ امتیاز و ۱۰ ریباند بیشترین کارایی را برای پدافند داشت.
جمال صیفی سرمربی تیم پدافند در مصاحبه‌ای این هفته تاکید کرده بود که شرایط این تیم در حد لیگ برتر نیست و شاید سال آخری باشد که یک تیم نظامی در لیگ برتر شرکت می‌کند.
 
هرمزگان همچنان روی نوار باخت
تیم فولاد هرمزگان تنها تیم بدون برد لیگ برتر ۹۹ بر ۷۹ مقابل لیموندیس شیراز شکست خورد. جیلن بردلی با ۳۱ امتیاز و ۵ ریباند بهترین بازیکن لیموندیس بود و امید قاری نژاد با ۱۸ امتیاز، بیشترین کارایی را در تیم هرمزگان داشت.

بازگشت به صفحه اخبار