پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: عیسائیان: خیلی کتک خوردم و اصلا برخورد نشد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/09/09 18:01
عیسائیان: خیلی کتک خوردم و اصلا برخورد نشد


عیسائیان: خیلی کتک خوردم و اصلا برخورد نشد

ستاره تیم بسکتبال بانوان مهرام تهران گفت: زیر حلقه خیلی مقابل نارسینا خیلی کتک خوردم و اصلا با این موضوع برخورد نشد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بانوان مهرام تهران هفته پنجم و ششم لیگ برتر را بدون کسب پیروزی پشت سر گذاشت. در دیدار برابر نارسینا، تینا عیسائیان بازیکن مهرام با وجود مصدومیت شدیدی که در کوارتر اول اتفاق افتاد، به بازی خود ادامه داد و با آنکه بهترین بازیکن تیمش نام گرفت، نتوانست مانع شکست مهرامی‌ها شود. عیسائیان در اینباره گفت: «خیلی دوست داشتم پیروز شویم، اما مصدومیت من به نفع تیم حریف شد و در نهایت بازی را واگذار کردیم.»
بازیکن مهرام تهران درباره شدت آسیب دیدگی‌‌اش گفت:«تشخیص دکتر کشیدگی شدید تاندون پایم بود و فیزیوتراپی را برایم شروع کردند. دو، سه روز دیگر باید‌‌ام آر آی بگیریم تا نتیجه قطعی مشخص شود. دکتر گفت به احتمال زیاد پارگی ندارم ولی تاندون له شده است و تا دو الی سه هفته دیگر نمی‌توانم تمرین و بازی کنم.»
مصدومیت من به نفع حریف شد
بازیکن مهرام درباره باخت برابر نارسینا توضیح داد: «ما از ابتدای کوارتر اول نسبت به حریف برتری کامل داشتیم و با نتیجه ۲۲_۳ پیش بودیم که پای من آسیب دید و مجبور شدم از بازی بیرون بروم. حریف هم از بیرون بودن من و شادی عبدالوند نهایت استفاده را کرد و تعداد حمله‌های آنها زیاد شد. همچنین سحر نجفی هم خیلی زود چهار فوله شد و ما به مشکل خوردیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم.»
عیسائیان درباره اینکه چرا با وجود مصدومیت به بازی ادامه داد گفت: «خیلی دوست داشتم بازی را ببریم و فکر می‌کردم حتما می‌بریم. هرچند واقعا می‌توانستیم برنده باشیم. به نظرم داوری در بازی جمعه بهتر از پنج شنبه بود. با این حال برایم خیلی عجیب بود که چطور ممکن است بازیکنان حریف در کوارتر دوم چهار فوله باشند ولی تا آخر بازی پنج فوله نشوند، آنگاه بازیکنان ما خیلی سریع ۵ فوله شوند؟»
او ادامه داد: «بازیکنان حریف زیر حلقه مرا خیلی کتک می‌زدند و اصلا هم با این موضوع برخورد نمی‌شد و برایشان مهم نبود که من با وجود مصدومیت بازی می‌کنم.»
مهرام به فینال می‌رسد
او درباره حضور چهار تیم قدرتمند در گروه الف گفت: «گروهبندی خیلی بد انجام شده و تا به حال چنین چیزی را تجربه نکرده بودیم ولی از طرفی می‌دانیم که در پلی آف بازی‌های آسانتری خواهیم داشت. این مرحله بکش بکش است اما به پلی آف که برسیم بازی‌ها راحت می‌شود. اگر بتوانیم در دور برگشت همه تیم‌ها را ببریم احتمال اینکه در گروه اول شویم زیاد است. حتی اگر دوم یا سوم هم شویم باز کار چندان سختی نخواهیم داشت و انشاالله به فینال راه پیدا می‌کنیم.»
بازیکن مهرام درباره اینکه آیا به قهرمانی فکر می‌کنند، توضیح داد: «همه دوست دارند قهرمان شوند و ما هم برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را می‌کنیم. با این حال از الان نمی‌توان به طور قطعی درباره قهرمانی صحبت کرد اما مطمئنم که تیم مهرام جزو چهار تیم اول است و حتی به فینال می‌رسیم.»
خارجی ما هنوز هماهنگ نیست
عیسائیان درباره حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر بسکتبال بانوان ابراز خوشحالی کرد: «حضور بازیکنان خارجی اتفاق خیلی مثبتی است. خارجی‌هایی که امسال به لیگ ایران آمده‌‌اند به خصوص خارجی نارسینا کیفیت بالایی دارند. مهرام هم به زودی خارجی جدید به تیم اضافه می‌کند.»
او درباره سنتر خارجی مهرام توضیح داد: «بازیکن خارجی ما تا به ایران رسید مجبور شد بازی کند و استراحت کافی نداشت و هنوز با تیم هماهنگ نشده است. مطمئنم در روزهای آتی او نیز به هماهنگی کامل با بازیکنان می‌رسد.»

بازگشت به صفحه اخبار