پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: دوری از دوقلوها، تمرکز روی بسکتبال و علاقه به مهرام
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/10/24 21:21
دوری از دوقلوها، تمرکز روی بسکتبال و علاقه به مهرام


دوری از دوقلوها، تمرکز روی بسکتبال و علاقه به مهرام

مالیک ترنت بازیکن خارجی مهرام تاکید می‌کند که دوری از فرزندانش سخت است؛ اما روی بسکتبال تمرکز می‌کند و جو مهرام و تیمش را دوست دارد.


به گزارش ۳ ثانیه؛ مالیک ترنت بازیکن آمریکایی مهرام در ۲۴ سالگی، بازی در سومین کشور را بعد از رومانی و اوکراین تجربه می‌کند. او که بازیکن کم حرفی هم به نظر می‌رسد، زمان بازی را با گاردهای باتجربه‌تر مهرام شریک می‌شود.
ترنت بعد از بازی مقابل شیمیدر درباره هم تیمی‌های خود گفت: همه باحال هستند و زندگی در اینجا را برای من راحتتر کرده اند. من فارسی نمی‌فهمم و بازیکنان دیگر در جریان بازی و تمرین به من کمک می‌کنند. مهرام تیم واقعا خوبی است و عاشق این تیم هستم.
بازیکن آمریکایی مهرام درباره تجربه چند ماهه زندگی در ایران ادامه داد: فرهنگ اینجا را دوست دارم. زیاد شهر تهران را نگشته‌‌ام، ترجیح می‌دهم بیشتر روی بسکتبال تمرکز کنم. در این مدت بیشتر در کنار هم تیمی‌ها بوده‌‌ام و آنها من را سرگرم نگه داشته اند.

دوری از دوقلوهایم سخت است
ترنت درباره زندگی خود توضیح داد: فرزندان دوقلو دارم. دوری از آنها کمی سخت است؛ اما بسکتبال همیشه برای من کافی است و مشکلی ندارم. این سومین سالی است که بسکتبال حرفه‌‌ای را خارج از خانه بازی می‌کنم. بیشتر از هر چیز سعی می‌کنم تمرکزم روی بسکتبال باشد.

اگر صمد و مهدی می‌توانند، من هم می‌توانم
او درباره اطلاعاتش از ستاره‌های بسکتبال ایران گفت: من واقعا هیچ چیز درباره بسکتبالیست‌های ایرانی تا قبل از ورودم به ایران نمی‌دانستم. مهدی کامرانی یک لیدر فوق العاده است. او به من می‌گوید که کجا باشم و همچنین اطلاعاتی درباره لیگ به من داد. هر روز با هم از خانه به تمرین می‌رویم.
بازیکن مهرام ادامه داد: صمد هم مانند کامرانی یک رهبر فوق العاده است، به خصوص از نظر قدرت ذهنی که هر روز در تمرینات نشان می‌دهد. کاری که صمد و مهدی انجام می‌دهند، در این سن واقعا سخت است؛ اما از پس آن بر می‌آیند. به خودم می‌گویم اگر آنها می‌توانند، پس من هم می‌توانم.

 

منبع عکس: علیرضا زینلی، باشگاه خبرنگاران


بازگشت به صفحه اخبار