پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی مهرام: «شماری هریس» را متوقف کردیم، برنده شدیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/02 21:53
سرمربی مهرام: «شماری هریس» را متوقف کردیم، برنده شدیم


سرمربی مهرام: «شماری هریس» را متوقف کردیم، برنده شدیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام با اشاره به برنامه مقابله با دو بازیکن نارسینا گفت: می‌دانستیم اگر هریس کمتر از ۱۵ امتیاز بیاورد، ما با بیش از ۱۰ امتیاز برنده می‌شویم.


به گزارش ۳ ثانیه؛ نیکا بیک لیک لی سرمربی مهرام بعد از پیروزی مقابل نارسینای تهران توضیح داد: بازی دور رفت را تحلیل کرده بودیم. شماری هریس و یاسمن محمدی بیشترین امتیاز را گرفته بودند، به همین دلیل بیشتر سعی کردیم جلوی این بازیکنان را بگیریم.
او ادامه داد: می‌دانستیم اگر شماری هریس کمتر از ۱۵ امتیازی بیاورد، قطعا با اختلاف ۱۰ امتیاز برنده می‌شویم. هریس در بازی رفت ۳۳ امتیاز آورده بود و در این بازی ۱۲ امتیاز گرفت.
سرمربی مهرام با اشاره به تغییرات دفاع این تیم برای مرحله پلی آف گفت: به نظرم تغییراتی که در دفاع تیم ایجاد کردیم، از مرحله پلی آف به بعد بیشتر خود را نشان می‌دهد. ما روزی پنج ساعت تمرین داشتیم و روی این دفاع کار کردیم تا جواب داد.
بیک لیک لی ادامه داد: در نهایت هم موفق شدیم بازیکن آمریکایی نارسینا را متوقف کنیم. او در بسیاری از مسابقات، ناجی تیم نارسینا شده بود. به هر حال وقتی رهبر یک تیم از کار بیافتد، آن تیم متوقف می‌شود.
سرمربی مهرام درباره پنج خطایی شدن تینا عیسائیان گفت: متاسفانه در هیچ مسابقه‌‌ای، ترکیب ما کامل نیست. تینا در کوارتر اول سه خطایی شد و هر کوارتر که خواستیم از او استفاده کنیم، یک خطا اضافه شد. هر چند داوری امروز خوب بود، چون وقتی بازیکنان خارجی در زمین قرار دارند، فوت و فن‌هایی بلدند که قضاوت را سختتر می‌کند.
بیک لیک لی بعد از شکست نارسینا و شانس صدرنشینی در پایان دور مقدماتی گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که انقدر با جرات بازی کردند. همچنین قبل از این بازی، مادر آقای ایزدپناه مدیر باشگاه مهرام هم فوت شد که به او تسلیت می‌گویم. به آقای ایزدپناه قول داده بودیم که بازی را می‌بریم و این اتفاق افتاد.


بازگشت به صفحه اخبار