پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: علی جمشیدی: بازی می‌کنم؛ اما مربیگری را خیلی دوست دارم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/11 15:15
علی جمشیدی: بازی می‌کنم؛ اما مربیگری را خیلی دوست دارم


علی جمشیدی: بازی می‌کنم؛ اما مربیگری را خیلی دوست دارم

بازیکن باتجربه تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: مربیگری را خیلی دوست دارم و بازی‌ها را تحلیل می‌کنم، ولی فعلا تا جایی که بشود بازی می‌کنم.


به گزارش ۳ ثانیه؛ علی جمشیدی کاپیتان شهرداری بندرعباس امسال هجدهمین سال حضور در لیگ برتر را سپری می‌کند. او درباره فعالیت حرفه‌‌ای خود و علاقه به مربیگری می‌گوید: خداحافظی‌‌ام بستگی به شرایط دارد. شاید همین امسال پیش بیاید، ولی خودم امیدوارم دیرتر باشد. فعلا تا جایی که بشود بازی می‌کنم و بعد از آن اگر بتوانم در بحث مربیگری کمک کنم، حتما این کار را انجام می‌دهم.
او با اشاره به برادرش که عضو تیم ملی و شهرداری گرگان است، ادامه می‌دهد: مربیگری را خیلی دوست دارم و همیشه پی گیرم. اتفاقا محمد برادرم هم همینطور است. ما با هم بازی‌های اروپایی و NBA را می‌بینیم و تحلیل می‌کنیم. به خصوص تابستان امسال که همه بازی‌ها را تحلیل می‌کردیم.

 

مقام فعلی ما فرقی ندارد
بازیکن شهرداری بندرعباس درباره نقش پر رنگ بازیکنان خارجی می‌گوید: هنوز هم کامل با ما هماهنگ نشده اند. امیدوارم تا قبل از پلی آف بهتر شوند. وقتی تیمی پول ندارد، مجبور است که دیرتر بازیکن خارجی بیاورد. وقتی دیرتر بازیکن می‌آوری، مشکلات مربوط به هماهنگی هم وجود دارد.
جمشیدی درباره رده بندی تیم تاکید می‌کند: خیلی برای تیم ما فرقی ندارد که به کدام تیم از گروه مقابل بخوریم. پنجم یا ششم شویم، در پلی آف به تیم‌های شبیه هم می‌خوریم. امیدوارم فقط خودمان هماهنگ شویم و در پلی آف نتیجه بهتری بگیریم.
او درباره شکایت مربی تیم از وضعیت دفاعی پاسخ می‌دهد: مربی ما حق دارد، هنوز جوری که باید دفاع نمی‌کنیم. مخصوصا بازیکنان خارجی که یکی از دلایلش می‌تواند همان بحث هماهنگی باشد.

 

بعد از چند باخت فکر خارجی افتادیم
جمشیدی با اشاره به دیر آمدن بازیکن خارجی می‌گوید: اشکال تیم ما شاید کمی مدیریتی بود، چون مدیران خیلی با ورزش آشنا نیستند، بعد از چهار پنج باخت می‌گویند که یک خارجی بیاوریم. خب دیر می‌شود و مشکلاتی پیش می‌آید.
بازیکن بندرعباس ادامه می‌دهد: ما از ابتدا هم نمی‌خواستیم خارجی بیاوریم. سابریکیناس می‌گفت که من پول بلیطم را می‌دهم، اگر خواستید ماهیانه هزار دلار پرداخت کنید. در واقع بیشتر می‌خواست بازی کند و برای ما هم بد نشد. در نهایت تصمیم بر این شد که دو بازیکن خارجی بیاوریم.


بازگشت به صفحه اخبار