پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی آویژه: امسال از صفر شروع کردیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/16 14:27
سرمربی آویژه: امسال از صفر شروع کردیم


سرمربی آویژه: امسال از صفر شروع کردیم

سرمربی تیم بسکتبال آویژه مشهد گفت: جدایی چند بازیکن اصلی تیم باعث شد که امسال از صفر شروع کنیم و حالا اعتماد به نفس تیم بازگشته است.


به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال آویژه مشهد بازیکنانی مثل عماد سلمانی، مهدی اسماعیلی و کورین هنری را در این فصل از دست داد و در شروع فصل متحمل چند باخت پیاپی شد. آویژه این هفته با دو برد نشان داد که شرایط تیم نسبت به ابتدای فصل تغییر کرده است.
سرجان ایوانوویچ سرمربی صربستانی آویژه در این باره گفت: کنار آمدن با تغییراتی که امسال در ترکیب تیم ما اتفاق افتاد، خیلی سخت بود. بازیکنان شروع کننده ما که بیشترین دقایق را در بازی می‌گرفتند، از تیم جدا شدند؛ بنابراین این فصل از صفر شروع کردیم. پروسه‌‌ای طولانی است و به زمان برای پیشرفت نیاز داریم. این اتفاق حالا رخ می‌دهد و به نظرم شرایط تیم برای پلی آف بهتر می‌شود.
او با اشاره به بردهای این هفته گفت: شرایط تیم ما بهتر از ابتدای فصل شده است. حالا اعتماد به نفس تیم بازگشته و می‌توانیم دوباره بسکتبال خوبی بازی کنیم.
سرمربی آویژه درباره پیروزی مقابل نفت با اختلاف یک امتیاز تاکید کرد: می‌توان گفت که کمی هم در اواخر بازی این هفته مقابل نفت آبادان خوش شانس بودیم؛ اما در عین حال تا پایان بازی جنگیدیم و دفاع خوبی انجام دادیم. آبادان تیم قدرتمندی است و برد خوبی بود.
سرجان درباره تعطیلات لیگ به دلیل مسابقات ملی گفت: این فرصت استراحت قطعا روی شرایط تیم تاثیر می‌گذارد، باید مسابقاتی دوستانه در این مدت برگزار کنیم. برنامه ریزی برای شرایط این فصل کلا سخت است. برنامهٔ پارسال را که باید روزهای دوشنبه و پنجشنبه بازی می‌کردیم، بیشتر دوست داشتم. به نظرم آن نوع برگزاری مسابقات برای تیم‌ها بهتر بود.


بازگشت به صفحه اخبار