پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی بانوان مهرام: نفت حریف جذابتری برای نیمه نهایی است
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/21 21:46
سرمربی بانوان مهرام: نفت حریف جذابتری برای نیمه نهایی است


سرمربی بانوان مهرام: نفت حریف جذابتری برای نیمه نهایی است

سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام بعد از صعود به نیمه نهایی به دلیل انصراف بانوان گرگان گفت: هر دو تیم نامی نو و نفت آبادان حریفان سختی هستند و شاید با توجه به اینکه تا به حال با آبادان بازی نکرده‌‌ایم، حریف جذابتری برایمان باشد.به گزارش ۳ ثانیه؛ نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام تهران بعد از صعود به مرحله نیمه نهایی با توجه به انصراف حریف گفت: این اتفاق خوبی و بدی خود را داشت. از یک طرف تیم استراحت بیشتری می‌کند و تمرکزش را روی بازی هدف یعنی نیمه نهایی می‌گذارد. از طرف دیگر هر یک بازی، تجربه خوبی است و وقتی بازی کمی آسانتر است، خیلی کارها را می‌توان امتحان کرد. در نهایت ما همه چیز را به تصمیم فدراسیون واگذار کردیم و با انصراف آنها موافقت شد.
او با اشاره به سال‌های مربیگری در تیم‌های شهرستانی افزود: به شرایط این تیم‌ها از نظر هزینه‌ها یا رفت و آمد واقفم. همیشه خودم سعی می‌کردم مثل بازی چند سال پیش مقابل هیرو، تیم را جمع و جور کرده و در بازی حاضر شویم، ولی امسال شرایط گرگان حریف پلی آف ما کمی متفاوت است. با توجه به شرایط که می‌دانم چند بازیکن از کردستان داشتند، رفت و آمد در زمستان، هزینه‌ها و پرداختی بازیکنان کمی مشکل ایجاد می‌کرد. بنابراین به نظرم برای آنها بهتر بود که نیایند.


نامی نو برای ما شناخته شده است
بیک لیک لی در پاسخ به اینکه ترجیح می‌دهند با چه تیمی در نیمه نهایی روبرو شوند؟ تاکید کرد: نامی نو تیم شناخته شده‌‌ای برای ما به شمار می‌رود، چون در گروه خودمان بود و آنها را آنالیز کرده بودیم. بازیکن جدیدی هم آمده است که قطعا باید به آن بازیکن هم فکر کنیم. شاید با توجه به اینکه تا به حال با آبادان بازی نکرده‌‌ایم، بازی مقابل تیم جدید برای ما کمی جذابتر باشد.
سرمربی مهرام ادامه داد: به نظرم مقابل آبادان کار بیشتری داریم، چون تا به حال با آنها بازی نکرده‌‌ایم؛ اما جذابیت بازی مقابل تیم جدید برای بازیکنان بیشتر است. به هر حال دو تیم آبادان و نامی نو خوب هستند و هر کدام سختی‌های خود را دارند. تیم نامی نو هم با توجه به جذب بازیکن خارجی، حریف سختتری نسبت به دور مقدماتی شده است. ما از همین حالا برنامه ریزی خود را برای مقابله با هر دو تیم شروع کرده ایم.


رویارویی با تیم سابقم سخت بود
بیک لیک لی که تا پارسال سرمربی تیم بانوان گرگان بود، درباره رویارویی با تیم سابقش تاکید کرد: اولش کمی برایم سخت بود. برخی بازیکنان آنها از کودکی شاگردم بودند. آنها با گل به استقبالم آمدند و رو در رو قرار گرفتن ما حس خیلی خوبی نداشت؛ اما به هر حال بسکتبال حرفه‌‌ای است. وظیفه من است که در هر تیمی، بیشترین تمرکز را روی تیم خودم بگذارم.
سرمربی مهرام گفت: قبلا هم زمان بازی برایم این اتفاق افتاده بود که سال‌ها در تیم گرگان بازی کرده بودم. یادم است که در صباباتری قزویم بودم و سال اول بازی در گرگان برایم سخت بود.


بازگشت به صفحه اخبار