پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: بازیکن نامی نو: گروه ما مثل تونل وحشت بود
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/22 15:40
بازیکن نامی نو: گروه ما مثل تونل وحشت بود


بازیکن نامی نو: گروه ما مثل تونل وحشت بود

بازیکن تیم بسکتبال نامی نو اصفهان تصور می کند که برای رسیدن به پلی آف از تونل وحشت رد شده اند.


به گزارش ۳ ثانیه؛ سارا اعتماد بازیکن تیم نامی نو اصفهان با اشاره به سختی بازی‌های گروه این تیم در مرحله مقدماتی لیگ به ۳ ثانیه گفت: چهار تیم (نارسینا، مهرام، گروه بهمن و نامی نو) در گروه ما قوی بودند و همه تصور می‌کردند که همین چهار تیم به پلی آف و نیمه نهایی می‌رسند. سطح تیم‌ها خیلی بالا بود و در واقع مثل تونل وحشت بود.
بازیکن نامی نو گفت: ترجیح خودم همین بود که در گروه سختتر قرار بگیریم، ولی خوب می‌شد هر دو گروه همینقدر تیم‌های قوی داشتند و تیم‌های گروه ب هم شرایط ما را تجربه می‌کردند. به نظرم لیگ ما پتانسیل این تعداد تیم قوی را دارد.

 

قویترین لیگ دهه اخیر
او با اشاره به شیوع کرونا افزود: اصلا فکر نمی‌کردم که لیگ برگزار شود، ولی به نظرم قویترین فصل را در ۱۰ سال اخیر داریم. بهترین بازیکنان خارجی وارد لیگ شدند و مربی‌های قوی که حرفی برای گفتن داشتند، همه به لیگ امسال آمدند، حتی مربیانی که چند سال نبودند.

 

استفاده از به هم ریختگی نفت
اعتماد درباره پیروزی با اختلاف زیاد مقابل نفت آبادان در مسابقه اول پلی آف گفت: هفته قبل همه فکر می‌کردیم که می‌توانیم برنده از بازی بیرون بیاییم، به شرطی که حواسمان جمع باشد و اشتباهات کمی داشته باشیم. هر چند اشتباهات زیادی داشتیم، شوت‌های آنها هم گل نشد و به هم ریخته بودند. سعی کردیم از شرایط آن تیم استفاده کنیم.
او با اشاره به بازیکن خارجی جدید نفت آبادان تاکید کرد: این هفته بازیکن خارجی آنها قطعا بهتر بازی می‌کند و جا می‌افتد. هفته پیش تازه رسیده بود.

 

اولین سال بازی خارج از خانه
بازیکن نامی نو اصفهان درباره اولین سال بازی خارج از تهران گفت: من سال‌ها در تیم بهمن بودم، حتی قبل از اینکه نام این تیم گروه بهمن باشد. از کودکی در این تیم بازی کرده بودم. بعد از آن هم در تهران بازی کردم و اولین سالی است که دور از خانه بودم. از این نظر کمی سخت است، به خصوص که از همسرم دور بودم. با وجود این برای من انتخاب متفاوتی بود و انتخابم را دوست دارم.

 

قمار روی سلامتی
اعتماد درباره بازی در دوران کرونا افزود: ما خیلی از نظر سلامتی قمار کردیم. همه چیز در لیگ امسال خوب بود، به جز اینکه هر روز امکانش هست که سلامتی خودمان یا خانواده به خطر بیافتد. نحوه تست گرفتن به نظرم خیلی بد بود و فرم‌های خود اظهاری چندان درست نیست، چون مسئولیت نباید با خودمان باشد. واقعا دلم نمی‌خواست این فرم‌ها را امضا کنم.
او درباره متمرکز بودن مسابقات در تهران گفت: دومین نکته بد درباره لیگ امسال این بود که همه مسابقات در تهران برگزار می‌شد. این برای تیم‌های تهرانی خیلی خوب و برای بقیه سخت بود.


بازگشت به صفحه اخبار