پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کاپیتان قزوین: امیدوارم نتیجه امسال را فصل بعد بگیریم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/25 15:35
کاپیتان قزوین: امیدوارم نتیجه امسال را فصل بعد بگیریم


کاپیتان قزوین: امیدوارم نتیجه امسال را فصل بعد بگیریم

کاپیتان تیم بسکتبال بانوان قزوین گفت: تیم جوانی داشتیم و امیدوارم با تیمداری فصل بعد، نتیجه کار امسال را بگیریم.


به گزارش ۳ ثانیه؛ روژانو محمودی کاپیتان تیم بسکتبال بانوان قزوین امسال به همراه خواهرش به عنوان بازیکن و مادرش به عنوان مربی در این تیم حضور داشت. روژانو که به شوخی می‌گفت فقط پدرش بیرون مانده است، با اشاره به بدشانسی‌های طول فصل به خبرنگار ما گفت: دو بازی را به دلیل کرونا از دست دادم و دو بازی هم مچ پایم آسیب دیده بود، ولی در کل سال بدی نبود.
او درباره شرایط امسال قزوین افزود: خانم نایبی خیلی زحمت کشیدند، ولی تجربه بازیکنان در زمین به دست می‌آید و چیزهایی که حالا یاد گرفته‌‌اند، شاید سال بعد به کارشان بیاید. اینکه در مسابقه‌‌ای عقب بیافتی و تمرکز خود را حفظ کنی، با تجربه به دست می‌آید.
محمودی تاکید کرد: در مجموع به نظرم نمایش بدی در لیگ امسال نداشتیم. قزوین تیم خیلی خوبی دارد. به جز فاطمه آقازادگان سایر بازیکنان هم با استعداد هستند. شاید خیلی از این بازیکنان کمتر دیده شدند، مطمئنم سال بعد بهتر دیده می‌شوند. تیم جوان، معمولا انگیزه و انرژی بالایی دارد و از سوی دیگر تجربه کمی دارند. نمی‌دانم سال بعد چه اتفاقی رخ می‌دهد، امیدوارم قزوین باز تیمداری کند و نتیجه امسال را فصل بعد بگیرد.


آقازادگان بدموقع آسیب دید
کاپیتان شورا و شهرداری قزوین درباره شوک مصدومیت بهترین بازیکن تیم گفت: فاطمه آقازادگان واقعا استعداد خیلی خوبی دارد و وزنه بزرگی برای تیم بود. به جز این موضوع، آسیب دیدگی او خیلی بدموقع بود. شب بازی اول پلی آف در هتل متوجه شدیم که بازی نمی‌کند.
هفت نفر از بازیکنان ما سال اولی و بسیار جوان بودند. آنها بازیکنانی هم هستند که زمان بازی می‌گیرند. همه این مسائل در کنار حساسیت بازی باعث شد که کمی از نظر روحی و تمرکز به هم بریزیم.
او درباره شکست مقابل گروه بهمن در پلی آف افزود: بهمن تیم باتجربه‌‌ای است و سال‌ها کنار همدیگر بازی می‌کنند، دو خارجی هم به آنها اضافه شده بود. ما هر چه در توان داشتیم، انجام دادیم، ولی نتیجه نداشت.


لیگ جذابی داشتیم
محمودی درباره لیگ امسال گفت: امسال برخلاف تصوری که درباره شرایط کرونا داشتیم، یکی از باکیفیت‌ترین لیگ‌های چند سال اخیر بود، همه تیم‌ها بازیکن خارجی گرفتند و بازیکنان خارجی هم بد نبودند. به نظرم واقعا لیگ جذابی بود.

 

منبع عکس: صفحه اینستاگرام بانوان شورا و شهرداری قزوین


بازگشت به صفحه اخبار