پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کاپیتان گروه بهمن: لیگ با بازیکنان خارجی مثل کلاس درس است
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/11/26 20:34
کاپیتان گروه بهمن: لیگ با بازیکنان خارجی مثل کلاس درس است


کاپیتان گروه بهمن: لیگ با بازیکنان خارجی مثل کلاس درس است

بازیکن تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: لیگ امسال با توجه به حضور بازیکنان خارجی مثل کلاس درس است و باید از این بازیکنان یاد بگیریم.


به گزارش ۳ ثانیه؛ دلارام وکیلی کاپیتان تیم بسکتبال گروه بهمن پیش از مرحله نیمه نهایی درباره شرایط این تیم گفت: دو بازیکن خارجی به ما اضافه شد. سوشا و تیلر دیر که بازیکنان پست یک و دو هستند، فکر می‌کنم خیلی بتوانند به ما کمک کنند. ما به غیر از فینال به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. امیدوارم با تلاش بازیکنان خود را به فینال برسانیم.
او در پاسخ به اینکه طائرپور سرمربی تیم، اصرار بازیکنان را دلیل جذب بازیکنان خارجی عنوان کرد، گفت: تیم نارسینا از ابتدای فصل بازیکنان خارجی اضافه کرده بود. همه تیم‌های دیگر هم به تدریج همین کار را کردند و فقط ما بازیکن خارجی نگرفته بودیم. به همین دلیل من و بقیه بازیکنان کمی پافشاری کردیم، چون تیم ما برای قهرمانی بسته شده بود. وقتی دیدیم بقیه تیم‌ها خارجی گرفته‌‌اند، ما هم باید می‌توانستیم با آنها رقابت کنیم.

 

بدون خارجی هم یک امتیاز با نارسینا فاصله داشتیم
فوروارد گروه بهمن تاکید کرد: البته در مسابقات مقدماتی وقتی بازیکن خارجی نداشتیم و نارسینا دو بازیکن خارجی داشت، فقط با یک پنالتی باختیم. اینطور هم نبود که به دلیل مقابله با تیم آنها خارجی بگیریم، بیشتر برای تقویت تیم خودمان بود.

 

باید از بازیکنان خارجی یاد بگیریم
بازیکن گروه بهمن با اشاره به حضور بازیکنان حرفه‌‌ای در لیگ افزود: لیگ امسال مثل کلاس درس است، بازیکن خارجی در تیم خودمان یا تیم مقابل باشد، باید از آنها یاد بگیریم و سطحمان را بالاتر ببریم.
او درباره کیفیت این بازیکنان توضیح داد: بازیکنانی وارد لیگ شده‌‌اند که خوش تکنیک هستند و واقعا خوب بازی می‌کنند. گارد رأس‌هایی مثل بازیکن خود ما یا شماری هریس و سنترهایی که به لیگ اضافه شده‌‌اند، همه بازیکنان خوش تکنیک و خوبی هستند.


انگار در غرب آسیا بازی می‌کردیم
وکیلی درباره سطح لیگ امسال گفت: شک داشتیم که این لیگ برگزار می‌شود یا نه. خوشبختانه لیگ قویتری نسبت به سال‌های قبل بود. وقتی به بازی‌ها نگاه می‌کردیم، انگار در غرب آسیا بازی می‌کنیم. همه تیم‌ها خارجی آورده‌‌اند و این سطح لیگ را بالا آورده است.منبع عکس: صفحه اینستاگرام گروه بهمن


بازگشت به صفحه اخبار