پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی نارسینا: احساس می‌کنم همه گلویم را فشار می‌دهند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/07 22:37
سرمربی نارسینا: احساس می‌کنم همه گلویم را فشار می‌دهند


سرمربی نارسینا: احساس می‌کنم همه گلویم را فشار می‌دهند

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نارسینا گفت: وقتی کسی می‌خواهد تغییراتی ایجاد کند، انگار همه گلویش را فشار می‌دهند که این کار را نکن.به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال بانوان نارسینای تهران در مرحله مقدماتی لیگ برتر قدرتمند ظاهر شده و با تنها یک باخت در صدر جدول گروه الف قرار داشت.
نارسینا در مرحله نیمه نهایی با ۲ باخت مقابل گروه بهمن از صعود به فینال باز ماند. ندا عسگرنیا سرمربی نارسینا درباره بازی امروز مقابل گروه بهمن به ۳ ثانیه گفت: قرار بود از همان اول مسابقه در دفاع تهاجمی عمل کنیم. این اتفاق از کوارتر سوم آغاز شد بازیکنان در کوارتر چهارم تمام کارهایی که می‌خواستیم انجام دادند.
عسگرنیا افزود: به نظرم بازیکنانم در شروع مسابقه یادشان رفت که فردا بازی نیست و باید امروز بجنگند.

 

انگار مافیایی وجود دارد


پیش از این مسابقه فردی با عنوان مدیر برنامه‌های کاتیا فولادوند بازیکن روس-ایرانی نارسینا از رفتار غیر حرفه‌‌ای در این تیم گفته بود. سرمربی نارسینا درباره حواشی قبل از مسابقه با مصاحبه‌هایی که علیه تیم انجام شد، گفت: متاسفم وقتی یک نفر شروع به ایجاد تغییرات می‌کند و برای تغییر بسکتبال ایران چند بازیکن خارجی می‌آورد، این احساس به وجود می‌آید که همه گلویش را فشار می‌دهند. انگار مافیایی وجود دارد که نمی‌خواهد تغییرات را ببیند.


عسگرنیا تاکید کرد: مصاحبه‌‌ای نبوده که کسی بگوید عسگرنیا تا به حال نسبت به بازیکنان یا مربیان دیگر، کوچکترین اهانتی کرده است. ما به نام اسپانسر شروع به تغییراتی کردیم و دیگران را هم ترغیب به جذب بازیکن خارجی کردیم تا این بسکتبال خشکیده تغییر کند. من قبلا هم گفته بودم که اگر اسپانسر داشته باشم، تلاش خواهم کرد که تغییراتی در بسکتبال بانوان ایجاد کنم و خوشحالم که می‌بینم این کار را انجام دادم.
او با اشاره به صحبت‌هایی که درباره تیمش می‌شود، ادامه داد: امیدوارم دست از عقده‌ها و سطحی نگری برداریم و باعث شویم که بسکتبال بانوان پیشرفت کند.

 

انسان جایز الخطاست
عسگرنیا در پاسخ به اینکه از ابتدای فصل هم شنیده می‌شد که بازیکنان خارجی نارسینا چندان از رفتارهای داخل این تیم راضی نیستند، گفت: انسان جایز الخطاست. نمی‌گوییم که اشتباه نکرده‌‌ایم، ولی زمانی که کسی از ناراحتی بازیکن به دلیل حمام نکردن بعد از تمرین صحبت می‌کند، سوالم این است که کدام سالن‌ تمرینی ما سونا و جکوزی دارند؟ من هم دوست دارم که در بهترین شرایط تمرین کنیم؛ اما هنوز به آن سطح از حرفه‌‌ای بودن نرسیده ایم.
سرمربی نارسینا تاکید کرد: خوشحالم که هیچوقت بدقولی مالی نکردم و پول بازیکنان خارجی را به موقع پرداخت کردیم. به نظرم خود بازیکنان خارجی هم نگاه خوبی دارند و این نگاه سطحی اطرافیان است که باعث حاشیه می‌شود.


بازگشت به صفحه اخبار