پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: عبدالوند: صعود به فینال حق ما و گروه بهمن بود
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/10 14:07
عبدالوند: صعود به فینال حق ما و گروه بهمن بود


عبدالوند: صعود به فینال حق ما و گروه بهمن بود

بازیکن تیم بسکتبال بانوان مهرام گفت: صعود به فینال حق تیم ما و گروه بهمن بود. به نظرم مهرام حرفه‌‌ای‌تر باشد؛ اما گروه بهمن هم شایسته است.


به گزارش ۳ ثانیه؛ شادی عبدالوند بازیکن تیم بسکتبال بانوان مهرام درباره رویارویی با گروه بهمن در فینال لیگ برتر گفت: امسال دو بار با گروه بهمن بازی کردیم، البته دو بازیکن خارجی آنها نبودند. نمی‌گویم بازی راحت است، چون گروه بهمن خیلی بازیکنان خوبی دارد. قطعا تیم آنها را آنالیز می‌کنیم و تک تک بازیکن‌ها بررسی می‌شوند.
خودم را نایب قهرمان فصل قبل نمی‌دانم
بازیکن فصل قبل بانوان شهر گرگان با اشاره به نیمه تمام ماندن لیگ قبل به دلیل کرونا و اعلام قهرمانی گروه بهمن بدون اتمام مسابقات تاکید کرد: خودم را هیچوقت نایب قهرمان لیگ قبل نمی‌دانم چون یک بازی انجام دادیم و با اختلاف سه امتیاز، مسابقه دور رفت را باختیم. تیمی که با اختلاف سه امتیاز می‌بازد، تیمی نیست که بازنده باشد.
عبدالوند افزود: کرونا هم کمی ناشناخته‌تر بود و حق طبیعی هر آدمی است که نخواهد در این شرایط بازی کند. امسال هیچکس فکر نمی‌کرد که بازی‌ها برگزار شود؛ اما مسابقات خیلی خوب برگزار شده است. تیم‌ها از هر سال حرفه‌ای‌تر هستند و پول بیشتری در لیگ بانوان آمده است. فکر می‌کنم حق تیم ما و بهمن بوده که به این مرحله رسیدیم. انشالله که بازی‌های خوبی داشته باشیم.
مهرام حرفه‌‌ای‌تر است
بازیکن مهرام تهران با اشاره به شرایط حرفه‌‌ای این باشگاه گفت: فکر می‌کنم که مهرام از نظر بازیکنان و کادر تیم حرفه‌ای‌تری باشد، ولی اینطور نیست که تیم بهمن را دست کم بگیریم. تیم آنها هم شایسته است.
عبدالوند ادامه داد: نه تنها فینال، بلکه در هر مسابقه سخت دیگری، تیمی برنده می‌شود که بیشتر تمرین کرده باشد و بتواند همه برنامه‌های خود را عملی کند.


بازگشت به صفحه اخبار