پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: ویورلی آستین: هم تیمی‌های جوانم باعث افتخارند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/21 13:52
ویورلی آستین: هم تیمی‌های جوانم باعث افتخارند


ویورلی آستین: هم تیمی‌های جوانم باعث افتخارند

بازیکن خارجی تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین می‌گوید خارجی‌های تیم، باتجربه‌ترین بازیکنان به شمار می‌روند و به هم تیمی‌های جوان خود افتخار می‌کنند.


به گزارش ۳ ثانیه؛ ویورلی آستین با اشاره به عوض کردن سرنوشت بازی با ذوب آهن در چند ثانیه آخر بازی گفت: بسکتبال است و هر چیزی پیش می‌آید. به هم تیمی‌هایم افتخار می‌کنم. تیم جوانی داریم، من و مالکوم (گرنت) باتجربه‌ترین بازیکنان تیم هستیم و باید الگوی بقیه باشیم. خوشبختانه در شروع پلی آف بازیکنان جوان هم خیلی خوب بازی کردند.

او درباره عصبانیتش از قضاوت مسابقات توضیح داد: هر بازیکنی در جریان بازی کمی از داوری عصبانی می‌شود. همه می‌خواهند که برای برنده شدن رقابت کنند. ما باخت‌های نزدیکی در طول فصل داشتیم که حس می‌کردیم باید برنده شویم. خوشبختانه در بازی این هفته مقابل ذوب آهن موفق شدیم. یک شب جشن گرفتیم، استراحت کردیم و حالا باید برای پیروزی در بازی دوم برگردیم.
آستین که پیش از این دو فصل هم در تیم شیمیدر بازی کرده بود، گفت: فصل قبل به دلیل کرونا خیلی کوتاه بود. من دسامبر ۲۰۱۹ به ایران آمدم، سه بازی انجام دادم و بعد مصدوم شدم. چند بازی را از دست دادم و وقتی سلامتی خود را به دست آوردم، کرونا شروع شد.
بازیکن قزوین ادامه داد: به نظرم امسال محمدرضا اسلامی (سرمربی قزوین) فرصت خیلی خوبی برای بازی به من داد. من هم سخت کار می‌کنم و در زمین تهاجمی هستم.
آستین درباره دومین مسابقه پلی آف مقابل ذوب آهن تاکید کرد: ما برای باخت به هیچ مسابقه‌‌ای نمی‌رویم. همیشه می‌خواهیم عالی باشیم و بازی را ببریم. امیدوارم بازی بعد مقابل ذوب آهن هم همین اتفاق بیافتد.


بازگشت به صفحه اخبار