پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: طائرپور: هتل معروف باعث پیروزی نمی‌شود
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/23 12:24
طائرپور: هتل معروف باعث پیروزی نمی‌شود


طائرپور: هتل معروف باعث پیروزی نمی‌شود

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: بازیکنانم شنیده بودند که برخی تیم‌ها به هتل‌های معروف می‌روند؛ اما این چیزها باعث پیروزی نمی‌شود.


به گزارش ۳ ثانیه؛ فریناز طائرپور سرمربی تیم بسکتبال گروه بهمن بعد از دومین قهرمانی در لیگ برتر گفت: ما فقط برای قهرمانی آمده بودیم. همه تمرینات و تلاش‌ها برای پلی آف و فینال بود. مسابقات مقدماتی تقریبا برایمان حکم تدارکات داشت، چون شش ماه به دلیل کرونا از بسکتبال دور بودیم.
او با اشاره به صحبت‌هایی که درباره هزینه‌های حریفان شنیده می‌شد، افزود: ممکن است خیلی از تیم‌ها بیشتر از ما هزینه کرده باشند. ما سعی کردیم با توجه به مسائل اقتصادی، تیم را با هزینه‌های کمتری پیش ببریم. بازیکنان ما شنیده بودند که برخی تیم‌ها به هتل‌های معروفی می‌روند، به آنها گفتم که این چیزها باعث برد نمی‌شود. تمرین و آنالیز خوب مهم است.

طائرپور درباره گروه‌های پشتیبان تیم گفت: امسال گروه شریف به تیم ما در آنالیز تیم‌های حریف خیلی کمک کردند. همچنین مربی بدنساز و تمرین دهنده خوبی داشتیم و تا پایان فصل هم بدن بازیکنان کاملا آماده بود.

پارسال حرف‌های زیادی زده شد
سرمربی گروه بهمن ادامه داد: هفته پیش هر روز تمرین و آنالیز کاملی از تیم مهرام داشتیم. زحمت زیادی کشیدیم. پارسال خیلی حرف‌ها بعد از اعلام قهرمانی ما مطرح شده بود. می‌خواستیم ثابت کنیم که مزد زحمت و تلاش خود را گرفتیم.
طائرپور تاکید کرد: هدف فقط پیشرفت دختران ایران است. گروه بهمن در راه این هدف ما را خیلی حمایت کرد. این پنجمین سال حمایت گروه بهمن بود که در این مدت دو بار اول، یک بار دوم و یک بار سوم شدیم.


بازگشت به صفحه اخبار