پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: جان می‌دهیم، جام نمی‌دهیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/23 14:09
جان می‌دهیم، جام نمی‌دهیم


جان می‌دهیم، جام نمی‌دهیم

شعار بازیکنان گروه بهمن بعد از قهرمانی لیگ برتر بسکتبال بانوان این بود: «جان می‌دهیم؛ اما جام نمی‌دهیم.»


به گزارش ۳ ثانیه؛ واکنش بازیکنان را بعد از قهرمانی گروه بهمن و نایب قهرمانی مهرام بخوانید:
سوشا آفاناسیوا بازیکن اوکراینی گروه بهمن:


تیم مهرام خیلی خوب بازی کرد. خوشحالم از اینکه قهرمانی را به دست آوردیم. قبل از بازی خودم را کاملا از نظر ذهنی آماده کردم و به همین دلیل هم شوت‌هایم در ابتدای مسابقه گل شد.مربی تیم را خیلی دوست دارم. او مربی واقعا خوبی است.


دلارام وکیلی کاپیتان گروه بهمن:


تیم ما امسال خیلی هوشمندانه رفتار کرد و جاهایی که باید می‌بردیم، برنده شدیم. درست است که در مرحله گروهی چند باخت دادیم؛ اما نیمه نهایی و فینال را بردیم.
فینال امسال یکی از بهترین کامبک‌های دوران ورزشی‌‌ام بود. ما جان می‌دهیم؛ اما جام نمی‌دهیم و جام در بهمن می‌ماند.


گلشید امیدیان بازیکن گروه بهمن:


خیلی خوشحالیم. آمده بودیم که همه جان خود را بگذاریم و قهرمان شویم. آمدیم که از جام قهرمانی پارسال دفاع کنیم. خدا را شکر که موفق شدیم.
انقدر در بازی دوم حس خوبی داشتم، چون سرم خیلی ضربه دید و فشار زیادی به ما وارد شد. انقدر روحیه ما بالا بود که در بازی سوم هم فقط برای بردن آمده بودیم. برایمان مهم نبود که چه بازیکنی امتیاز بیاورد. تیم ما با فداکاری بازیکنان قهرمان شد.


نگین رسولی بازیکن مهرام تهران:


هماهنگی بازیکنان ما در طول فصل خیلی خوب بود و همه تلاش خود را برای قهرمانی انجام دادیم. در دو بازی آخر کمی بدشانسی آوردیم.
دفاع ما در بازی دوم لحظاتی خیلی خوب شد و بازی را به وقت اضافه بردیم. پنج خطایی شدن تینا عیسائیان و ساشا بگنیسیچ کارمان را سخت کرد، چون تیم آنها هم با سه سنتر بازی می‌کرد. بازی سوم هم سعی کردیم که با دفاع خوب برگردیم، ولی این اتفاق رخ نداد.
شخصا خیلی برایم با ارزش بود که کنار بازیکنان خوبی مثل تینا عیسائیان و شادی عبدالوند بازی کنم و نقش موثری در تیم داشته باشم. در مجموع فصل خیلی خوبی داشتیم و با اضافه شدن مربی خارجی خیلی بهتر شد. متاسفانه آخر فصل بد تمام شد.بازگشت به صفحه اخبار