پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: شاهین طبع: گاهی مجبوریم از خودمان دفاع کنیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/08 00:33
شاهین طبع: گاهی مجبوریم از خودمان دفاع کنیم


شاهین طبع: گاهی مجبوریم از خودمان دفاع کنیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به حرف‌هایی که مربیان در جریان مسابقه می‌زنند، گفت: گاهی مجبوریم که از خودمان دفاع کنیم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مهران شاهین طبع سرمربی شهرداری گرگان در حال هدایت تیم خود بود که جمله‌‌ای با کنایه از نیمکت مس رفسنجان خطاب به داوران شنید: «تیم ما بازیکن و مربی ملی ندارد.»
اشاره امیر هاشمی سرمربی جوان رفسنجان به این بود که داوران تحت تاثیر حضور سرمربی تیم ملی و چند بازیکن ملی روی نیمکت گرگان هستند.
شاهین طبع در چند سال گذشته، حرف‌های زیادی درباره هدایت همزمان تیم ملی و شهرداری گرگان شنیده بود و همین جمله مثل جرقه‌‌ای، آتش عصبانیت او را روشن کرد. سرمربی گرگان دقیقه‌‌ای با صدا کردن هاشمی او را خطاب داد که چرا این حرف را می‌زند و بعد به داوران معترض بود که چرا برخورد نمی‌کنند؟
شاهین طبع بعد از بازی بیشتر به تیم داوری معترض بود که درست بازی را کنترل نکرده‌‌اند تا این بحث‌ها پیش نیاید: «کنترل حواشی، مهم است. نباید این کنترل را به خود مربیان بسپاریم تا با هم جر و بحث کنند. مهم این است که سیستمی برای این کنترل وجود داشته باشد.»
سرمربی گرگان ادامه داد: «گاهی مربیان حرف‌های جهت دار می‌زنند و بعضی جاها مجبوریم که از خودمان دفاع کنیم.»
شهرداری گرگان که بازی اول یک چهارم نهایی را با نتیجه ۱۰۴ بر ۶۱ برده بود، در مسابقه دوم مقابل رفسنجان تا دقایق آخر هم برای کسب پیروزی تلاش کرد و در نهایت ۸۱ بر ۷۴ برنده شد.
شاهین طبع درباره روند بازی تاکید کرد: «بازیکنان رفسنجان خیلی محکم بازی کردند، ولی بازیکنان ما خوب نبودند.»
گرگان بعد از این مرحله باید آماده مقابله با برنده سری شیمیدر-اکسون در نیمه نهایی باشد.
منبع عکس: معین مطلق، پیج باشگاه شهرداری گرگان

بازگشت به صفحه اخبار