پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کاپیتان رفسنجان: مگر فوتبال است که آوانتاژ داشته باشیم؟




فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/08 13:07
کاپیتان رفسنجان: مگر فوتبال است که آوانتاژ داشته باشیم؟


کاپیتان رفسنجان: مگر فوتبال است که آوانتاژ داشته باشیم؟

کاپیتان تیم بسکتبال رفسنجان به عملکرد داوران در سری یک چهارم نهایی مقابل گرگان اعتراض کرد و گفت: بسکتبال مثل فوتبال نیست که آوانتاژ داشته باشد.


به گزارش ۳ ثانیه؛ وحید اسلامی کاپیتان تیم بسکتبال مس رفسنجان بعد از حذف این تیم در مرحله یک چهارم نهایی گفت: خدا می‌داند که برای برد آمدیم تا بازی سوم تعیین کننده باشد. بازیکنان ما بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادند و شهرستان رفسنجان به این تیم با کیفیت افتخار می‌کند.
اسلامی تاکید کرد: ما در بازی دوم مقابل گرگان بازنده نبودیم. به همه بازیکنان در رختکن گفتیم که سرشان بالا باشد.
قضاوت دو طرفه نبود
او درباره اعتراضات به داوری تاکید کرد: حس می‌کنم که قضاوت این مسابقه دو طرفه نبود. چند بار دست می‌انداختند و ما را می‌زدند، وقتی اعتراض می‌کردیم، داوران می‌گفتند که توپ دست خودتان بود. فوتبال نیست که آوانتاژ داشته باشد، خطاهای بازیکنان گرگان را هم باید اعلام می‌کردند تا تعداد خطاهای بازیکنان این تیم هم بالا برود.
می‌گفتم حواسمان پرت شود، حلقه سوزن می‌شود
اسلامی در پاسخ به اینکه اعتراضات بیشتر به ضرر تیمشان نشد؟ گفت: همه بازیکنان را جمع کرده و گفتم که با یک اعتراض کوچک، تمرکز خود را از دست می‌دهید. اگر حواستان پرت شود، حلقه به اندازه سوزن می‌شود. در حالی که وقتی تمرکز و آرامش دارید، حلقه به اندازه دروازه هندبال است.
کاپیتان رفسنجان ادامه داد: بارها از بازیکنان خواهش کردم که با داوران حرف نزنند، ولی خب داوری هم کمی اذیت کرد.
روز قبل از بازی تمرین نکردیم
کاپیتان رفسنجان درباره تمرین نکردن قبل از مسابقه امروز گفت: دیروز تمرین نکردیم، چون چند بازیکن آسیب دیده داشتیم و این بازیکنان به فیزیوتراپی رفتند. بعد هم فیلم بازی قبل را دیدیم و تمرین ما بیشتر در اتاق فیلم بود.
اسلامی درباره ساعت بازی گفت: ۱۰، ۱۲ سالی بود که صبح بسکتبال بازی نکرده بودیم، با این وجود بازیکنان تیم خیلی خوب بازی کردند. در کل بسکتبال خوبی دیدیم و اگر تماشاگر در سالن بود، عالی می‌شد. مطمئنم سال‌های بعد رفسنجان را قویتر از امسال می‌بینید.

بازگشت به صفحه اخبار