پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کورین هنری: حتما به ایران بر می‌گردم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/12 22:16
کورین هنری: حتما به ایران بر می‌گردم


کورین هنری: حتما به ایران بر می‌گردم

بازیکن خارجی اکسون تهران بعد از دومین فصل حضور در لیگ ایران تاکید کرد که باز هم به ایران بر می‌گردد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ کورین هنری بازیکن آمریکایی اکسون تهران یکی از محبوبترین بازیکنان خارجی دو فصل اخیر لیگ ایران به شمار می‌رود. هنری این فصل همراه با اکسون موفق به صعود از مرحله یک چهارم نشد؛ اما به ۳ ثانیه گفت: حتما به ایران بر می‌گردم. من ایران را دوست دارم.
کورین درباره پیروزی در مسابقه اول مقابل شیمیدر و دو باخت بعدی توضیح داد: به نظرم فقط خسته شدیم. شیمیدر مهره‌های خیلی زیادی دارد و به همین دلیل ما را خسته کردند. همچنین بازیکنان شیمیدر خیلی باتجربه هستند. روز آخر شوت‌های ما نمی‌رفت و شوت‌های سه امتیازی آنها گل می‌شد.
دیدار بازیکنان سابق آویژه
بازیکن آمریکایی اکسون که فصل پیش با مهدی اسماعیلی و عماد سلمانی بازیکنان فعلی شیمیدر در آویژه هم تیمی بود، بعد از اتمام مرحله یک چهارم، دقایقی با آنها خوش و بش می‌کرد. هنری درباره ارتباطش با بازیکنان ایرانی گفت: وقتی کنار بازیکنان در یک تیم قرار می‌گیرید، به هم نزدیک می‌شوید. ارتباط ما حتی بعد از اینکه بازیکنان به شیمیدر رفتند و من به اکسون آمدم، ادامه دارد. قطعا ارتباط و دوستی من با خیلی از بازیکنان ایرانی ادامه پیدا می‌کند.
او درباره تصمیم به جدایی بازیکنان سابق آویژه افزود: هیچوقت از تصمیمی در زندگی پشیمان نمی‌شوم. هر تصمیمی به دلیلی گرفته می‌وشد. خوشحالم که مشهدی‌ها هم فصل بدی نداشتند. شاید جوری که می‌خواستند، تمام نشد؛ اما در هر حال تا پلی آف آمدند.
این فصل موفقیت آمیز بود
کورین درباره برگزاری لیگ در شرایط کرونا تاکید کرد: به نظرم برگزاری لیگ خوب بود. همه ما باید در یک جا بازی می‌کردیم و تست کرونا می‌دادیم. فکر می‌کنم مسئولان لیگ کار خود را با وجود شرایط بد کرونا، خیلی خوب انجام دادند و این فصل موفقیت آمیز بود.

بازگشت به صفحه اخبار