پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی گروه بهمن: احتمالا گارد رأس خارجی جذب کنیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/08/16 23:11
سرمربی گروه بهمن: احتمالا گارد رأس خارجی جذب کنیم


سرمربی گروه بهمن: احتمالا گارد رأس خارجی جذب کنیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: نبود سعیده علی در تیم خیلی تاثیرگذار است و احتمال دارد یک گارد رأس خارجی جذب کنیم.

فریناز طائرپور سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن بعد از شکست مقابل مهرام تهران به خبرنگار ۳ ثانیه گفت: سعیده علی امسال ازدواج کرده و قرار است از ایران برود. به همین دلیل هم از بسکتبال خداحافظی کرد.
 
او ادامه داد: غیبت علی خیلی تاثیرگذار است و صد در صد کار ما را سخت می‌کند. احتمال دارد در ادامه مسابقات یک گارد رأس خارجی جذب کنیم.
 
سرمربی گروه بهمن دلیل اختلاف زیاد نیمه نخست را درگیر بودن چند بازیکن تیمش با کرونا عنوان کرد و گفت: چهار بازیکن درگیر کرونا داشتیم که خوشبختانه سه نفر به مسابقات رسیدند؛ اما گلشید امیدیان سنتر تیم را نداشتیم که روی تیم تاثیر زیادی داشت.
 
طائرپور تاکید کرد: چند ماه بدنسازی و تمرین هم داشتیم. خودم هم تعجب کردم که چرا انقدر بد بازی کردیم، البته شوت‌های تیم هم گل نشد.
بیک لیک لی: نیمه دوم کم آوردیم
 
نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: هنوز به دو مسابقه پیاپی عادت نداریم و کمتر از ۲۴ ساعت، فرصت ریکاوری داریم. نیمه اول مقابل گروه بهمن خیلی خوب بازی کردیم، از کوارتر سوم افت تیم مشخص شد. از طرفی شادی عبدالوند آسیب دیدگی داشت که به سختی توپ می‌آورد.

بازگشت به صفحه اخبار