پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: شاهین طبع: اختلاف بین بازیکنان عمیق نیست
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/30 13:26
شاهین طبع: اختلاف بین بازیکنان عمیق نیست


شاهین طبع: اختلاف بین بازیکنان عمیق نیست

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره برخوردهای بین بازیکنان ملی پوش در جریان لیگ گفت: به نظرم اختلافات بین بازیکنان عمیق نیست و باید بزرگترها تا جای ممکن، آنها را هدایت کنند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مهران شاهین طبع سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان که در المپیک توکیو هم هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارد، دیروز در جمع خبرنگاران حاضر شده و در پاسخ به سوال ۳ ثانیه درباره اختلافات میان ملی پوشان در جریان لیگ گفت: بازیکنانی که بحث‌هایی بین آنها رد و بدل می‌شود، جزو بهترین بازیکنان ما هستند. همیشه گفته‌‌ام که یکی از مشکلات تیم ملی ما بعضی جاها عدم همبستگی بوده است. امیدوارم اجازه ندهیم که اتفاق خاصی بیافتد. در هر صورت دشمن ورزشی، تیم‌های دیگر هستند. اگر قرار باشد که مراعات همدیگر را نکنیم، شرایط به نوعی دیگر رقم می‌خورد.
شاهین طبع با اشاره به برخوردهای بازیکنان در جریان لیگ ادامه داد: این مسائل، احساسات داخل زمین است، وقتی بچه‌ها به اردو می‌آیند، شرایط فرق می‌کند و به هم کمک می‌کند. ما باید به موقع عمل کنیم. گاهی یک سری مسابقات را از دست می‌دهیم و بعد متوجه می‌شویم. مخصوصا در سطح ملی اینطور بوده و در چند سال گذشته بعضی بازی‌ها را از دست دادیم، ولی به نظرم اختلاف بین بازیکنان عمیق نیست، بیشتر شرایط بازی است. باید تا جایی که امکان دارد، بزرگترها هدایت کنند.
هنوز اتفاقی نیفتاده
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره اولین رویارویی با مهرام در سری فینال گفت: ما ۱۰ روز استراحت کرده بودیم و اگر توجه کرده باشید، کمی ناهماهنگی وجود داشت. این بازی هم بخشی از سری فینال است، هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و باید منتظر مسابقات بعد باشیم.
او همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره لزوم حضور ماموران ضد دوپینگ در سالن افزود: به نظرم صد در صد همیشه نیاز است که ماموران ضد دوپینگ باشند. به هر حال ورزش حرفه‌‌ای است و اگر باشند، مشخصا خوب است.

بازگشت به صفحه اخبار