پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: بازیکن رفسنجان: کرونا بود، بازی تدارکاتی نداشتیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/08/18 12:35
بازیکن رفسنجان: کرونا بود، بازی تدارکاتی نداشتیم


بازیکن رفسنجان: کرونا بود، بازی تدارکاتی نداشتیم

بازیکن تیم بسکتبال مس رفسنجان می‌گوید: «تیم ما به دلیل ویروس کرونا بازی تدارکاتی نداشت و در دو بازی اول هم با مدعیان قهرمانی روبرو شدیم.»

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال مس رفسنجان در دو مسابقه اول فصل با شهرداری گرگان و نفت آبادان روبرو شد. رفسنجانی‌ها که سه بازیکن خود را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداشتند، در بازی اول مقابل شهرداری گرگان موفق شدند که بازی را به وقت اضافه بکشانند و در نهایت با اختلاف ۱۰ امتیاز شکست خودرند.
 
محمد شهریان بازیکن رفسنجان می‌گوید: «هر دو بازی نخست ما با تیم‌های گردن کلفت و مدعی قهرمانی بود. تیم ما به خاطر ویروس کرونا بازی تدارکاتی نداشت. انجام دو دیدار آن هم بعد از چندین ماه بازی نکردن کمی سنگین بود. با این حال مطمئنم در بازی‌های بعدی می‌توانیم پیروزی‌های خوبی کسب کنیم.»
 
او ادامه می‌دهد: «برابر شهرداری گرگان می‌توانستیم برنده باشیم اما بسکتبال بازی ثانیه هاست و ما در ثانیه‌های حساس این بازی را واگذار کردیم. در دیدار دوم برابر نفت آبادان تا کوارتر چهارم پایاپای حریف پیش رفتیم اما به دلیل پیج خوردگی مچ پای سعید محمدی و همچنین خستگی بازیکنان نتوانستیم نتیجه مورد نظر را به دست آوریم.»
 
شهریان همچنین با برگزاری مسابقات در شرایط کرونا موافق است و می‌گوید: «در همه کشورهای دنیا با رعایت قوانین و پروتکل‌های بهداشتی لیگ‌های رشته‌های ورزشی درحال برگزاری است. من هم به عنوان یک بازیکن با برگزاری لیگ بسکتبال موافق بودم.»

بازگشت به صفحه اخبار