پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: هاشمی: من از هیچکس در بسکتبال ناراحتی ندارم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/03/27 15:07
هاشمی: من از هیچکس در بسکتبال ناراحتی ندارم


هاشمی: من از هیچکس در بسکتبال ناراحتی ندارم

سرمربی فصل قبل شیمیدر در آستانهٔ بازگشت به مهرام تهران درباره نحوه جدایی از این تیم و ناراحتی‌های فصل قبل گفت: من از هیچکس در بسکتبال دلخوری ندارم و همیشه با احترام از هر تیمی جدا شده ام.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مصطفی هاشمی سرمربی فصل قبل شیمیدر قم این فصل به مهرام تهران باز می‌گردد. هاشمی در پاسخ به ۳ ثانیه درباره انعقاد قرارداد با مهرام تاکید کرد که در صورت عقد قرارداد، باشگاه مهرام باید این موضوع را رسما اعلام کند.
هاشمی که فصل قبل هم با مهرام توافق کرده بود؛ اما به یکباره علی آرزومندی جای او را به عنوان سرمربی تیم گرفت، در پاسخ به اینکه دلخوری از این ماجرا ندارد؟ گفت: من از هیچکس در این بسکتبال ناراحتی ندارم. اگر هم ناراحتی داشته باشم، از خودم و روحیهٔ خودم است. امیدوارم خانوادهٔ بزرگ بسکتبال هم با احترام و رعایت تمام شئونات اخلاقی در کنار هم باشند و کار را با بزرگ کردن همدیگر پیش ببرند.
او درباره نحوهٔ جدایی از مهرام در فصل قبل گفت: هر اتفاقی هم که افتاد، هیچ وقت دوست نداشتم که رسانه‌‌ای کنم. ما باید یاد بگیرم که فقط تا زمان بودن در یک باشگاه، تعریف و تمجید نکرده و بعد از جدایی، بد و بیراه بگوییم. من هر جا که رفته‌‌ام، همه چیز خوب بوده و با احترام جدا شده ام.
 
انتقادهای سازنده کنیم
هاشمی همچنین درباره وضعیت تیم ملی که برای المپیک توکیو آماده می‌شود و بازی مقابل عربستان که باعث نگرانی برخی اهالی بسکتبال شد، گفت: همه تحلیل‌های موافق و مخالف را خواندم. بالاخره همه یکی دو حرف درست می‌زنند. فکر می‌کنم باید از این انتقادها استفاده کنیم و اگر هم انتقادی می‌کنیم، انتقاد سازنده باشد و رهنمودی ارائه کنیم که تیم با قدرت کامل و روحیهٔ خوب در المپیک و کاپ آسیا شرکت کند. موفقیت تیم ملی، موفقیت بسکتبال ایران است.
او با اشاره به انتقادات افزود: اگر نقایصی می‌بینیم، این مسائل را باید در فضایی دوستانه ارائه کنیم و اگر هم جایی کار خوبی انجام شد، فقط نیمهٔ خالی لیوان را نبینیم تا مخاطب بداند که واقعا اهمیت می‌دهیم و بسکتبال را دوست داریم. بالاخره تیم ملی کشور است و اگر نتایج خوبی بگیرد، بسکتبال ما بیشتر دیده می‌شود.
 
خانوادهٔ بسکتبال به جز احترام چیزی نمی‌خواهد
هاشمی تاکید کرد: خواهشی از جامعهٔ بسکتبال دارم. به نظرم همه چیز خیلی زود تمام می‌شود، نگذاریم که زمانی برسد و یک عمر پشیمان باشیم. این خانواده به جز احترام از همدیگر چیزی نمی‌خواهد. فقط سعی کنیم که راست بگوییم و احترام متقابل داشته باشیم. این پیوند بین ما از زمان بازی شروع شده و چه بخواهیم یا نخواهیم، همه یک خانواده هستیم. هیچ انتظار مادی از یکدیگر نداریم، فقط همین خوشحالی در کنار هم بودن و دیدن همدیگر است.

بازگشت به صفحه اخبار