پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سوغات دردسرساز ژاپن
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/04/08 23:33
سوغات دردسرساز ژاپن


سوغات دردسرساز ژاپن

تیم ملی بسکتبال ایران برای سومین بار به المپیک می‌رود؛ اما هنوز اعضای این تیم رفتار حرفه‌‌ای را بلد نیستند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ چند سفر اخیر تیم ملی بسکتبال به خارج از کشور، حاشیه‌هایی به همراه داشته و این بار هم بازگشت تیم ملی از ژاپن، بدون حاشیه نماند.
کاروان تیم ملی در حالی به ایران رسید که از ساعاتی قبل، خبرهای در گوشی حکایت از این داشت که برخی اعضای تیم ملی به دلیل همراه داشتن به قول برخی رسانه‌ها، اقلام غیر مجاز (بخوانید نوشیدنی‌های غیر مجاز) در فرودگاه معطل شده اند.
طبق شنیده‌ها، چهار عضو تیم ملی به این دلیل مورد بازخواست قرار گرفتند و برخی دیگر هم ساک‌های همراه خود را روی زمین رها کردند تا مشکل مشابه پیش نیاید!
همچنین گفته می‌شود که چهار عضو مزبور با وثیقهٔ ۲۰ میلیون تومانی فعلا مشکل خود را حل کرده اند.
هنوز مسئولان فدراسیون، واکنشی به این خبرها نشان نداده اند.
 
یک ماه مانده به المپیک و رفتارهای غیر حرفه‌‌ای
در شرایطی که انتظار می‌رود تمام تمرکز ملی پوشان در یک ماه منتهی به المپیک روی بزرگترین رویداد ورزشی دنیا باشد، ظاهرا هنوز ملی پوشانی که هر روز قراردادهای بهتری هم در داخل ایران می‌بندند و شرایط مناسبتری پیدا می‌کنند؛ در سفرهای خارجی دنبال استفاده از فرصتی هستند که شاید در داخل ایران هم چندان دور از دسترس نباشد!
هنوز فراموش نشده که رامین طباطبایی رئیس فدارسیون و مسعود قاسمی مدیر تیم‌های ملی بسکتبال در پنجرهٔ دوم انتخابی کاپ آسیا، تحمل دو روز قرنطینه را نداشته و با بیرون رفتن از هتل تیم ملی با برخورد فیبا مواجه شدند.
همچنین در همان سفر، گوشی‌های موبایلی که غیر قانونی همراه اعضای تیم وارد شده بود، در بازگشت به ایران دردسرساز شد.
مسئولان فدراسیون همه این خبرها را رد کردند؛ اما منابع موثق متعددی این اطلاعات را در همان زمان تایید کردند.
از طرفی در پنجرهٔ سوم انتخابی کاپ آسیا، حتی شمارهٔ پیراهن اعضای تیم تا زمان ورود به زمین چک نشده بود و برعکس بودن شمارهٔ پیراهن حامد حسین‌زاده، سوژهٔ رسانه‌های داخلی و خارجی شد. اتفاقی که شاید در لیگ‌های پایین هم کمتر دیده شود.

بازگشت به صفحه اخبار