پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: مشحون: آرزوی بهترین‌ها را برای تیم ملی دارم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/04/24 11:38
مشحون: آرزوی بهترین‌ها را برای تیم ملی دارم


مشحون: آرزوی بهترین‌ها را برای تیم ملی دارم

رئیس سابق فدراسیون بسکتبال گفت: بازیکنان تیم ملی زحمت کشیدند و خدا هم به آنها کمک کرد. آرزوی بهترین‌ها را برایشان در مسابقات پیش رو (المپیک) دارم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ محمود مشحون رئیس سابق فدراسیون بسکتبال به ۳ ثانیه درباره خاطرهٔ المپیک ۲۰۰۸ گفت: اولین تیمی بودیم که بلیت المپیک ۲۰۰۸ لندن را گرفتیم. همین حالا هم که عنوان می‌کنم، لذت‌های آن یادم نمی‌رود و هیچ لحظه‌‌ای را فراموش نمی‌کنم. یکی از برنامه‌هایی که ما از سال ۸۱ در زمان ورود به فدراسیون داشتیم، همین رسیدن به المپیک بود. به همین دلیل روز صعود ما، روز بسیار بزرگی بود.
 
۱۴ ماه از ترس جان در کرج و کندان ماندم
مشحون در پاسخ به اینکه در این مدت اخبار تیم ملی را تا زمان صعود دوباره به المپیک دنبال می‌کرد؟ افزود: من حقیقتش زیاد دنبال نمی‌کردم. به دلیل مسائل کرونا که به وجود آمده، هیچ وقت در اجتماع نبودم. ۱۴ ماه است که از ترس جان در کندوان یا نزدیک کرج هستم. به هر حال بچه‌ها زحمت خود را کشیده‌‌اند و خدا هم کمک کرد تا این شایستگی را مجددا تکرار کنند. آرزوی بهترین‌ها را برای آنها در مسابقات پیش رو دارم.
 
ورود کردن دیگران، کار درستی نیست
رئیس سابق فدراسیون بسکتبال درباره اوضاع و احوال فعلی بسکتبال گفت: در این موارد نباید ورود کنم، چون زحمت می‌کشند. هر گروهی بنا بر توان، خواسته‌ها و برنامه‌هایی که دارد، حرکت می‌کند و ورود کردن دیگران کار درستی نیست. هر مدیری سعی می‌کند که با تجربهٔ مدیریت خود کار کند و من در این زمینه هر نظری داشته باشم، منطقی و اصولی نخواهد بود.

بازگشت به صفحه اخبار