پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: لحظه به لحظه با اخبار المپیک (۲۷ تیر)
فرشته سیفی ناجی
بخش:
آسیا
تاریخ انتشار:
1400/04/27 12:31
لحظه به لحظه با اخبار المپیک (۲۷ تیر)


لحظه به لحظه با اخبار المپیک (۲۷ تیر)

سایت ۳ ثانیه از امروز به طور اختصاصی اخبار المپیک را پوشش می‌دهد. ساعات ذکر شده پیش از هر خبر، مربوط به زمان انتشار آن خبر خواهد بود.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار لحظه به لحظه المپیک را دنبال کنید:

حمایت رایان ریچاردز از تیم ملی ایران
ساعت ۲۲ بازیکن انگلیسی اسبق تیم‌های لیگ برتری ایران در صفحات اجتماعی خود از تیم ملی ایران در المپیک حمایت کرده و نوشت: «ایران واقعی را به دنیا نشان دهید، نه چیزی که اخبار نشان می‌دهد!»
 
هشدار برگزار کنندگان المپیک
ساعت ۱۸:۴۰ مسئولان برگزاری بازی‌های المپیک به افراد دارای کارت پوشش بازی‌ها هشدار دادند که از مقررات دوران کرونا تخطی نکرده و به مناطق توریستی نروند. تعدادی از نمایندگان رسانه‌ها و همراهان کاروان‌های ورزشی در بارها و رستوران‌های توکیو دیده شده‌‌اند و کمیتهٔ برگزاری به همین دلیل هشدار داد که با افراد متخلف برخورد می‌شود.
 
دومین تجربهٔ المپیک
ساعت ۱۸:۲۰ سعید داورپناه به ۳ ثانیه درباره دومین تجربهٔ المپیک گفت: «ورزشکارها باید بجنگند، زمانی دعوت می‌شوی و یک دوره دعوت نمی‌شوی؛ باید خودت را روی فرم نگه داری تا بتوانی به کشورت خدمت کنی. خدا را شکر که در زمان خوبی دعوت شدم و در بین ۱۲ نفر نهایی انتخاب شدم. واقعا برایم افتخار بزرگی است.»
 
آخرین تمرین قبل از اعزام

ساعت ۱۸:۱۵ تیم ملی بسکتبال ایران، آخرین تمرین خود را قبل از اعزام به المپیک انجام داد. ملی پوشان ایران امشب در قالب دومین گروه به توکیو محل برگزاری بازی‌های المپیک اعزام می‌شوند.
 
۱۰ مورد جدید کرونا مثبت
ساعت ۱۶:۴۵ سایت رپلر به نقل از برگزار کنندگان المپیک اعلام کرد که تعداد موارد کرونا مثبت امروز به ۱۰ نفر رسیده است. این موارد علاوه بر ورزشکاران به رسانه‌ها و عوامل برگزاری مربوط است. یکی از این موارد مربوط به عضو کره‌‌ای کمیته بین المللی المپیک است. این مسئول پیش از این واکسن کرونا زده بود.
 
امید اسپانیا به بازگشت هرنان گومز
ساعت ۱۴:۰۰ خوانچو هرنان گومز بازیکن تیم ملی بسکتبال اسپانیا در دیدار دوستانه مقابل فرانسه دچار آسیب دیدگی کتف شده و تشخیص اولیه این بود که این بازیکن به المپیک نمی‌رسد. اسکاریولو سرمربی اسپانیا در جدیدترین مصاحبهٔ خود تاکید کرده که درمان خوانچو به خوبی پیش رفته و احتمال بازگشت او به ترکیب اسپانیا وجود دارد.
 
ورزشکاران کرونا مثبت در دهکده
ساعت ۱۲:۲۵ مسئولان کمیتهٔ برگزاری بازی‌های المپیک اعلام کردند که تست کرونای دو ورزشکار در دهکده مثبت شده است. هر دو ورزشکار، فوتبالیست هایی از کشور آفریقای جنوبی هستند. یک ورزشکار دیگر هم خارج از دهکده، کرونا مثبت شد.پیغام معنادار ذوب آهن برای ارسلان
ساعت ۱۲:۲۰ ادارات کل ورزش و جوانان شهرها و استان‌های مختلف در روزهای اخیر از بازیکنان اعزامی به المپیک تقدیر کردند: شهرکرد هفته قبل از بهنام یخچالی و محمد جمشیدی، شهرری از سعید داورپناه، شمیرانات از صمد نیکخواه، اصفهان از ارسلان کاظمی به علاوه فرزاد کوهیان مربی و بهروز مهدوی بدنساز تیم ملی، خوزستان از حامد حدادی، فارس از محمد حسن‌زاده و استان تهران از سینا واحدی، سعید داورپناه، صمد نیکخواه بهرامی و نوید رضایی فر
در این میان باشگاه ذوب آهن در پیام معناداری برای ارسلان کاظمی به عنوان بازیکن ذوب آهن آرزوی موفقیت کرد. کاظمی بعد از ذوب آهن با مهرام تهران هم قرارداد بست و هنوز پروندهٔ این بازیکن به نتیجه نرسیده است.

بازگشت به صفحه اخبار