پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: داورپناه: حس المپیک، عجیب است
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/04/27 17:58
داورپناه: حس المپیک، عجیب است


داورپناه: حس المپیک، عجیب است

سعید داورپناه یکی از سه بازیکن تیم ملی بسکتبال است که دومین بار المپیک را تجربه می‌کنند، تجربه‌‌ای که به گفتهٔ او، حس عجیبی دارد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ سعید داورپناه در کنار حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی، تنها بازیکنانی هستند که در ترکیب تیم اعزامی به المپیک ۲۰۰۸ حضور داشتند. داورپناه در این باره به ۳ ثانیه گفت: واقعا حس عجیب و غریبی است. این دومین باری است که المپیک را تجربه می‌کنم. دورهٔ قبل شرایط فرق داشت، رژه بود و ورزشکاران کنار هم بودند؛ ولی باز هم دوست دارم که از نزدیک ببینم. امیدوارم نمایندهٔ شایسته‌‌ای برای کشور باشم.
او درباره المپیک ۲۰۰۸ افزود: واقعا همه چیز بهترین بود. المپیک بزرگترین رویداد جهان است، من و همه ورزشکاران از ته دل خوشحال بودیم که در این بازی‌ها هستیم.
 
حضور در جمع ۱۲ نفر، افتخار بزرگی است
ملی پوش بسکتبال درباره حضور نامنظم بازیکنان در تیم ملی و به موقع دعوت شدن خود گفت: ورزشکارها باید بجنگند، زمانی دعوت می‌شوی و یک دوره دعوت نمی‌شوی؛ باید خودت را روی فرم نگه داری تا بتوانی به کشورت خدمت کنی. خدا را شکر که در زمان خوبی دعوت شدم و در بین ۱۲ نفر نهایی انتخاب شدم. واقعا برایم افتخار بزرگی است.
 
امیدوارم بازی‌های خوبی انجام دهیم
داورپناه با اشاره به مسابقات تدارکاتی تیم ملی گفت: خدا را شکر بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم. دو بازی مقابل قهرمان جهان (اسپانیا) بود که خیلی به ما کمک کرد. یک هفته هم خیلی خوب تمرین کردیم و برای بازی‌ها آماده ایم.
او درباره تفاوت آماده‌سازی امسال با المپیک ۲۰۰۸ تاکید کرد: صد در صد این دوره فرق دارد. سال ۲۰۰۸ زمان بیشتری وجود داشت. این دوره یک ماه و نیم بیشتر وقت نداشتیم؛ ولی خدا را شکر تیم آماده است. امیدوارم بتوانیم با بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، دل مردم را شاد کنیم. برد و باخت مهم نیست؛ ولی باید بازی‌های خوبی انجام دهیم.

بازگشت به صفحه اخبار