پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: گزارش روز؛ چه کسی در اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان برای شیمیدر مذاکره می‌کند؟
سجاد بیات
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/06/07 22:19
گزارش روز؛ چه کسی در اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان برای شیمیدر مذاکره می‌کند؟


گزارش روز؛ چه کسی در اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان برای شیمیدر مذاکره می‌کند؟

شنیده می‌شود یکی از مدیران تیم بسکتبال شیمیدر در جریان اردوی تیم ملی بسکتبال درحال مذاکره با بازیکن‌های تیم ملی برای حضور در این باشگاه است.

به گزارش ۳ ثانیه، شیمیدر قم که در آخرین ساعات به جدول فصل آینده‌ی لیگ برتر بسکتبال بانوان اضافه شد فعالیت نقل و انتقالاتی خود را خیلی زود آغاز کرده است. شنیده می‌شود یکی از مدیران این تیم در اردوی تیم ملی مشغول مذاکره با بازیکن‌های تیم ملی برای حضور در ترکیب این تیم است. به‌نظر می‌رسد این مذاکرات با چراغ سبز شایسته متشرعی سرمربی تیم ملی و شیمیدر انجام می‌شود.
معصومه اسماعیل‌زاده، تينا عیسائیان و آناهيس خداوردی سه بازیکنی هستند که تا امروز برای حضور در شیمیدر به متشرعی چراغ سبز نشان داده‌اند. از بین این سه نفر اسماعیل‌زاده پیش از این با مهرام به توافق رسیده بود. تینا عیسائیان پیش از این در اردوهای تیم ملی حاضر نمی شد. به‌ نظر می‌رسد این بازیکن منتظر تعیین تکلیف تیم فصل آینده سرمربی تیم ملی بوده تا بعد از آن از آمریکا به ایران سفر کند.
در حال حاضر ۱۷ بازیکن در اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان حضور دارند. مدیران شیمیدر با ۱۱ نفر از این بازیکنان مذاکره کرده‌اند. گفته می‌شود تعدادی از بازیکن‌ها که پیش از این با تیم‌های دیگر به توافق کلامی رسیده‌اند، پیشنهادهای مالی بهتری از شیمیدر دریافت کرده‌اند. این بازیکن‌ها البته قراردادی با تیم دیگر امضا نکرده‌اند و توافق‌های انجام شده کلامی و بدون اعتبار قانونی بوده‌اند.
پیش از این ماجرای توافق با بیشتر از یک تیم در لیگ برتر مردان هم حاشیه‌های زیادی به‌همراه داشت. محمد جمشیدی کاپیتان فصل قبل شهرداری گرگان که با شیمیدر هم توافق کرد، مهم‌ترین پرونده‌ی این ماجرا بود. انتخاب گرگان به جای شیمیدر توسط این بازیکن حاشیه‌های بسیار زیادی برای او و تیم ملی ایجاد کرد.
اردوی آمادگی تیم ملی بزگسالان بانوان جهت حضور در مسابقات کاپ آسیا، از روز پنج‌شنبه ۴ شهریور ماه لغایت روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، اسامی ۱۷ بازیکن دعوت‌شده به این اردو به شرح زیر است:
معصومه اسماعیل زاده
کیمیا یزدیان طهرانی
دلارام وکیلی
فائزه شهریاری
روژانو محمودی
شادی عبدالوند
ادنا عیسائیان
نگین رسولی
عسل پورحیدری
زهرا عدالت کار
آیدا گل محمدی
سارا اعتماد
آناهیس خداوردیان
مژگان خدادادی
شیدا شجاعی
فرزانه فروتن
ناهیده اسدی

بازگشت به صفحه اخبار