پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: انقلاب روی نیمکت تیم ملی؛ حاتمی دستیار هاشمی می‌شود
سجاد بیات
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/06/08 15:35
انقلاب روی نیمکت تیم ملی؛ حاتمی دستیار هاشمی می‌شود


انقلاب روی نیمکت تیم ملی؛ حاتمی دستیار هاشمی می‌شود

کادرفنی تیم ملی بسکتبال پس از پایان رقابت‌های المپیک توکیو تغییر می‌کند.

به گزارش ۳ ثانیه، مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از پایان رقابت‌های المپیک توکیو تلویحا از پایان همکاری با تیم ملی گفت. حاشیه‌های زیادی تیم ملی در ماه‌های منتهی به این رقابت‌ها که در جریان المپیک و بعد از آن به اوج رسید پیش‌بینی پایان همکاری شاهین‌طبع با تیم ملی را آسان کرده بود. از فدراسیون بسکتبال خبر می‌رسد که مذاکره برای انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی به پایان رسیده و مصطفی هاشمی جایگزین رقیب دیرینه‌‌ی خود در این سمت خواهد شد. هاشمی که پیش از این سابقه‌ی دستیاری تیم ملی را در کارنامه دارد پس از سال‌ها به کادرفنی تیم ملی بازمیگردد و این‌بار نفر اول کادرفنی خواهد بود. شنیده می‌شود انتخاب هاشمی قطعی است. انتظار می‌رود فدراسیون به‌زودی آغاز همکاری با او را اعلام کند.
همچنین دوران حضور فرزاد کوهیان دستیار اول مهران شاهین‌طبع هم در تیم ملی به پایان رسیده است. کوهیان که در جام جهانی چین و المپیک توکیو نفر دوم نیمکت تیم ملی بود جای خود را به مهران حاتمی خواهد داد. حاتمی پیش از شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال بود. هنوز وضعیت سایر اعضای کادرفنی تیم ملی بسکتبال مشخص نیست.
هاشمی و حاتمی در لیگ پیش روی هدایت مهرام و شهرداری گرگان دو تیم مدعی را برعهده خواهند داشت. پیش از این حضور همزمان شاهین‌طبع روی نیمکت تیم ملی و تیم‌های باشگاهی انتقادهای زیادی درپی داشت. 

بازگشت به صفحه اخبار