پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: ۴۰۰ میلیون تومان، سهم بانوان گرگان از شهرداری بسکتبالی
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/06/28 10:46
۴۰۰ میلیون تومان، سهم بانوان گرگان از شهرداری بسکتبالی


۴۰۰ میلیون تومان، سهم بانوان گرگان از شهرداری بسکتبالی

تیم بسکتبال بانوان گرگان بالاخره بعد از چند سال به طور رسمی تحت پوشش شهرداری گرگان قرار گرفت و دیروز بودجه‌‌ای ۴۰۰ میلیون تومانی برای آنها در نظر گرفته شد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ شورای شهر گرگان دیروز به طور رسمی حمایت از تیم بسکتبال بانوان این شهر را تصویب کرد و بودجه‌‌ای ۴۰۰ میلیون تومانی برای این تیم در نظر گرفت.
نیکا بیک لیک لی سرمربی سابق مهرام تهران بعد از انحلال این تیم به شهر خود بازگشته و امسال سرمربی تیم بانوان شهرداری گرگان خواهد بود.
 
بیک لیک لی در مصاحبه با ۳ ثانیه گفت: «تقاضاهایی از مسئولان شهر در جهت حرفه‌‌ای شدن بسکتبال بانوان در گرگان داشتم؛ چون ما سال هاست که در گرگان تیمداری می‌کنیم و بحث اسپانسر هر سال آزاردهنده بود. سال‌ها دنبال این بودیم که زیر نظر باشگاه فعالیت کنیم نه هیات ها. اصلا کار هیات تیم داری نیست.»
 
سرمربی تیم بانوان شهرداری گرگان افزود: «شهرداری گرگان تغییراتی داشت و بعد از چند جلسه خیلی حمایت کردند. شاید نتوان امسال به دنبال نتیجه گرایی بود، چون فرصت بسیار کم است؛ ولی شورای شهر، کاری اصولی کرد. من به مسئولان تبریک می‌گویم، مخصوصا آقای سید میثم حسینی که مسئول ورزش شورا هستند. همچنین شهرداری گرگان، کمیته فنی و هیات بسکتبال گرگان که خیلی در این فرصت کم تلاش کردند.»
 
بیک لیک لی با اشاره به اینکه تلاش‌های ایزدپناه مدیر تیم مهرام برای حفظ این تیم موفقیت آمیز نبود؛ در پاسخ به کناره گیری دیرهنگام مهرام گفت: «بازیکنانی در مهرام بودند که چند ماه تمرین کردند و ما شرمنده آنها شدیم. پنج بازیکن اصلی مهرام به تیم‌های تراز اول رفتند و این حق آنها بود. سعی کردم که چند بازیکن باقیمانده را هم پوشش داده و اجازه ندهم که بی‌تیم بمانند. وظیفه انسانی خود می‌دانستم که این کار را انجام بدهم، البته همیشه در این چند سال سه چهار نیروی کمکی با خود به گرگان برده ایم.»
مصاحبه از نازنین موسوی

بازگشت به صفحه اخبار