پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: اکسون مدعی لیگ بانوان است؟
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/07/12 12:09
اکسون مدعی لیگ بانوان است؟


اکسون مدعی لیگ بانوان است؟

ملی پوش جوان تیم اکسون درباره دلیل انتخاب این تیم تازه‌وارد و مقایسهٔ آن با مدعیان توضیح داد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم‌های بانوان اکسون و سپاهان امسال از لیگ دسته یک به جمع لیگ برتری‌ها آمدند. اکسون با مربیگری آزاده زمانپور، تعدادی از بازیکنان با تجربهٔ لیگ برتری را در کنار دو ملی پوش جوان (شیدا شجاعی و نگین رسولی) جذب کرد.
سطح اکسون شاید با شکست نفت آبادان در دو هفته ابتدایی لیگ بهتر مشخص شد. نگین رسولی که در میان بازیکنان شروع کننده اکسون قرار دارد، در پاسخ به خبرنگار ۳ ثانیه درباره شرایط این تیم گفت: «با توجه به اینکه یک تیم سال اولی هستیم و بازیکنان از جاهای مختلفی جمع شده‌‌اند؛ نیاز داریم که به هماهنگی بیشتری برسیم. فکر می‌کنم به مرور زمان نقص‌های بازی اول از بین می‌رود و می‌توانیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم.»
ملی پوش اکسون از صحبت درباره مدعی بودن این تیم خودداری کرده و در خصوص مقایسهٔ اکسون با تیم‌های مدعی دیگر افزود: «شاید اکسون حالا شرایطی مثل شیمیدر یا گروه بهمن نداشته باشد؛ ولی با شناختی که از مدیران این باشگاه داریم، به تدریج شرایط مساعدتر می‌شود. همین حالا هم مسئولان باشگاه تمام تلاش خود را برای برطرف کردن موانع انجام می‌دهند.»
 
از رفتن مهرام ناراحتم
رسولی که پارسال برای مهرام تهران بازی می‌کرد و امسال قبل از انحلال تیم بانوان مهرام تصمیم به حضور در اکسون گرفت، در این باره توضیح داد: «مهرام باشگاه خیلی خوبی است و همه امکانات را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. از اینکه امسال این تیم در لیگ نیست، خیلی ناراحتم. پارسال هم شرایط خیلی خوبی داشتیم و بستر مناسبی فراهم بود تا بازیکنانی مثل من رشد پیدا کنند. از کادرفنی و مسئولان مهرام تشکر می‌کنم؛ امسال دوست داشتم که شرایط و محیط دیگری را تجربه کنم.»
 
اعتماد مربیان ملی
بازیکن اکسون که پیش از این با هم تجربهٔ کار با مربی فعلی خود را در تیم‌های ملی داشت، افزود: «خیلی خوشحالم که با آزاده زمانپور کار می‌کنم. اولین سالی است که در تیم باشگاهی با او کار می‌کنم؛ اما در سال ۲۰۱۹ هم با ایشان در جام جهانی زیر ۲۳ سال سه نفره حضور داشتم.»
رسولی که در میان بازیکنان نهایی تیم ملی سه نفره و تیم ملی پنج نفره حضور داشت، تاکید کرد: «از مربیان تیم‌های ملی ممنونم که به من این اعتماد را دارند و شرایطی ایجاد شد که لباس تیم‌های ملی را بر تن کنم. امیدوارم شرایط طوری باشد که همیشه به بازیکنان جوانی مثل من توجه شود.»
عکس از باشگاه اکسون

بازگشت به صفحه اخبار