پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: رد صلاحیت مدیریتی بعد از ۳۰ سال مدیریت
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/09/03 13:48
رد صلاحیت مدیریتی بعد از ۳۰ سال مدیریت


رد صلاحیت مدیریتی بعد از ۳۰ سال مدیریت

یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال از رد صلاحیت خود با وجود ۳۰ سال سابقهٔ مدیریتی می‌گوید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اسامی کاندیداهای نهایی انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال اعلام نشده است؛ اما در محافل غیر رسمی صحبت از تایید صلاحیت شش کاندیداست. افسانه حسن نایبی معاون اداره ورزش و جوانان استان قزوین در بین کاندیداهای تایید شده به چشم نمی‌خورد. حسن نایبی در مصاحبه با ۳ ثانیه توضیح داد: ۳۰ سال سابقهٔ مدیریتی دارم که ۲۶ سال آن به عنوان مسئول ورزش بانوان و ۴ سال به عنوان معاون ورزشی در استان بوده است. بعد از اینکه رد صلاحیت به من اعلام شد، اعتراض کردم و پاسخ دادند که سوابق مدیریتی من با آیین نامه منطبق نیست.
 
مربی با سابقه بسکتبال بانوان افزود: طبق آیین نامهٔ جدید انتخابات ریاست فدراسیون‌ها فقط مدیران ستادی امکان حضور در انتخابات را دارند. مدیران میانی از جمله معاون ورزشی استان در آیین نامه دیده نشده‌‌اند، ولی روسای هیات‌های ورزشی که زیر مجموعهٔ این مدیران هستند، امکان حضور در انتخابات را دارند، یعنی به عنوان مافوق ۵۱ هیات ورزشی، اختیار حضور در انتخابات از من سلب شده است که این ایراد آیین نامه است.

او با اشاره به اینکه سه سال از سوابق مدیریتی به دلیل مربیگری تیم ملی پذیرفته شده، تاکید کرد: وقتی به مسئولان درباره ایراد آیین نامه گفتم، آنها هم تایید کردند و صحبت از اصلاح آیین نامه شد؛ ولی من این انتخابات را به دلیل کم بودن دو سال سابقهٔ مدیریتی مورد قبول از دست دادم. جالب اینجاست که به من می‌گفتند آیین نامهٔ جدید را خود مدیران ستادی نوشته‌‌اند و همه چیز به نفع خودشان است، در حالی که برای سوابق مدیریتی فقط مدیران کل استان‌ها و روسای هیات‌های ورزشی استان را ذکر کرده اند.

بازگشت به صفحه اخبار