پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: هاشمی: خانواده بسکتبال روی تیم تاثیر منفی گذاشت
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/09/06 02:10
هاشمی: خانواده بسکتبال روی تیم تاثیر منفی گذاشت


هاشمی: خانواده بسکتبال روی تیم تاثیر منفی گذاشت

سرمربی تیم ملی بسکتبال در نشست خبری به چالشی اشاره کرد که خانوادهٔ بسکتبال برای تیم ملی با انتقادات ایجاد کرد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مصطفی هاشمی سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران بعد از اولین برد در سمت جدید گفت: مهم‌ترین کار مربی تغییر عادت‌های بازیکنان است که زمانبر است. شما باید بازیکنان را از نظر فنی و رفتارهای آنها، تغییر بدهید که کمی سخت است.
او با اشاره به حرف و حدیث‌های چند هفته اخیر افزود: بازی اول چالشی از نظر ذهنی بود. فضای عمومی خانواده بسکتبال هم خواه یا ناخواه روی من و بازیکنان تاثیر گذاشت. این فشارها گاهی مثبت و گاهی منفی است که در این دوره منفی بود. می‌شد صبر کرد تا این دو بازی تمام شود و بعد از آن فشار آورد. البته این صحبت‌ها توجیه است و ما می‌توانیم بهتر بازی کنیم.
هاشمی همچنین به نوع بازی من تو من بحرین اشاره کرد و گفت: هیچ تیمی به جز NBA نیست که به طور پیاپی دفاع من تو من کند. اگر بگویم بحرین خطرناک است، توجیه کرده‌‌ام؛ اما تیم بد قلقی است.
 
سرمربی بحرین: غیبت سی. جی مشکل ایجاد کرد
سم وینسنت سرمربی بحرین هم درباره غیبت سی. جی گیلز بازیکن خارجی این تیم توضیح داد: سی. جی مشکلاتی برای سفر داشت، ولی به بازی دوم مقابل ایران می‌رسد. ما در غیبت او با مشکل تفاوت سایز بازیکنان مواجه شدیم و در ریباند و دفاع مشکل پیدا کردیم.
او با اشاره به رو به رشد بودن بسکتبال در بحرین گفت: به نظرم گروه بازیکنان جوانی در اختیار داریم که همچنان نیاز به تجربه بازی بین المللی دارند، به خصوص باید بازی مقابل تیم‌هایی با کلاس جهانی مثل ایران را یاد بگیریم.
 
کاظمی: فکر آمار نیستم
ارسلان کاظمی هم درباره آمار خود در این بازی گفت: هیچ موقع در آمار نیستم و برایم مهم نیست. برایم مهم بود که بحرین را شکست دهیم و این آمار با تلاش همه تیم بود. حالا بعد از این برد یک یادگاری هم برای خودم با این آمار نگه می‌دارم.

بازگشت به صفحه اخبار